specx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väike soovitus. Võtke oma GPS kaasa. See, mis rendiautodega võimalik kaasa rentida on täiesti saast. Mul vedas, et mul oli Lumia 620 telefon kaasas ja kasutasin selle "Drive here+" GPSi, mis on super! Nüüd olen juba uue Lumia 925 ostnud, aga just sellepärast, et see on supertelefon ja saad kasutada autosõidul GPSina :) Täpselt sama gps nagu need garminid ja tomtomi omad ja saad kenasti offline kasutada, et pole vaja netti vmi, et seda kasutada saaks. Lennujaamas saab jah kaardi ja ka randades on igasuguste huvipunktide kaardid olemas. Siis lööd aind aadressi GPSi ja sõida kuhu tahad.

Alles hiljuti leidsin ka huvitava asja selle Nokia Lumia GPSil. Kui oled kohal ja paned GPSi kinni, siis ta jätab koha meelde, kus asja kinni panid ja see jääb ka kohaks, kus su auto on. Et kui auto asukohta ei leia üles, siis teed GPSi lahti ja valid LEIA AUTO ja näitab sulle täpselt, kuhu minema pead :)

Seal saad aastaringselt päikest võtta. Olin seal jõulude ajal ja oli jube soe päeval ja päike võttis hästi.

Vau. Miks sellise tiiruga aru ma ei saa? Oleks palju kergem olnud võtta Laev Paldiski - Kappellkär (10 tundi) ja sealt on aind 521km autosõitu.