merelaine

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
7 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Poegkaru, kas oskate öelda, et millised hotellid on valgeliiva rannal ;) Tänud

Sellepärst küsingi, et Koh Changil on, et äkki ka keegi on käinud Koh Makil ja Koh Kutil ja on nõus infot jagama.

Kes oskab midagi öelda sellise koha kohta nagu Chanthaburg, kes sel käinud jne.

Oleme 15.november Pattayale tulemas ;) ja kondaks ka Bangkokis. Soov oleks siis ka teada olukorrast, et kas tasuks ikka juba Eestis raha vahetada, kuidas kurss kohapel on. Ette tänades ja Päikest ;)

Khao Lak on üsna rahulik paik. Kes soovivad rahu ja ei soovi eriti öömelus osaleda, siis Khao Lak on see koht. Olin seal aasta tagasi jõulude ja aastavahetusel. Üle päeviti tellisime omale takso ja käisime ringi, sest kohapeal oli igav aga samas rahulikult sai mereääres puhata - ei olnud ülerahvastatud.

Kas keegi oskab öelda, et kui palju maksab Bangkoki lennujaamast takso Pattayale? (oleme 4-si )

Kas on ka vahe, kui maksta USD või Eg naelades ja kas näiteks veepargis saab maksta kaardiga? Kas on ka keegi käinud delfiinidega ujumas, kuidas sinna pääseb jne. ? Tänud ;)

tunneks ka huvi mobiili ja neti kõnekaardite kasutamise kohta,et kas on neil midagi seesugust olemas, kus kohast osta ja palju maksab

Oskab keegi ka selle aasta viimastest hindadest kirjutada ;) Kui palju on keegi sulas nii paigalist kui ka dollareid kaasa vahetanud, Kus võib ja saab rahulikult pangakaartitega maksta. Palju umbes taksosõit maksab

Kas tasub endale muretseda neid nn. rannasusse või saab ka ilma nendeta hakkama Kas keegi oskab öelda, et millised ilmad on detsembris ja milline on merevee soojus

Ette tänades veel igasugu viimase info ja muljete eest !

Teztouri on selline pakkumine ekskursioonide lehel nagu "Moosese allikas" ? Kas keegi on seal käinud, kus see täpsemalt asub ja kui tõepärane selle allika ravi on ?

Tänud informatsiooni eest ;)

Suured , suured tänud põhjaliku ülevaate eest ;) Muidugi võite veel kirjutada oma kogemustest, kuna reis algab alles detsembris, eks siis tagasitulles lisan ka omi kogemusi ;)

Kuidas pääseb seal näiteks veeparki. Olen kuulnud, et Sarmis on neid mitu, et siis millisesse tasuks minna. Kas keegi delfiinidega ujumas ka on käinud ja kus kohas see täpsemalt asub.

"misnüüdsiiatuleb" suured tänud info eest ja kauneid jõule.

Kuid ootan kogemusi ja infot veel edasi ;)

Ette suured tänud ;)

Leokran - Egiptuses on käidud ja veidi täpsustust - lapsed on juba piigad ;) ehk siis peaaegu täisealised ;) ja soovivad ise ka Taisse seiklema minna ;)

Plaanin lastega 2 nädalase Tai reisi esmakordeselt ette võtta ;) väljalennuga küll 19 või 20. detsembril 2014. Helsinkist. Olen uurinud, et tasuks hakata selle reisi kokkupanemisega varem pihta, seega olen juba uurinud siit ja sealt, kuid siiski sooviks ka siia pakkumisi ja infot Tai reisi kokkupanemise kohta.

Millal ja millistelt lennufirmadelt oleks võimalik saada kõige soodsamaid pakkumisi (esialgne mõte oli, et lennukipiletid ja majutuse ostan eraldi) Seega võik leida tegelikult mõlamaid pakkumisi: a) ainult lenuhiinad
    lend+ majutus
Milline ilm on seal selajal
Kus on kõige kaunim loodus, puhtad ja head rannad.
Millised on hinnatasemed, kui palju peaks sularahaga arvestama
Millised pangakaardid ja kus need toimivad jne.

Igasugune positiivne, negatiivne, eksootiline info on teretulnud

Ette tänades kõigile kes asjakohast infot jagavad

Tere, Kuna on minek Dubaisse ja peatume Palmisaare juures Tamani Hotellis, Küsimused järgmised: 1* Kuna kaasas on meil toitumisprobleemidega kaaslane, siis ehk on keegi lahkelt jagama infot Dubai toitudest ja toidu kohtadest ning milline on seal söökidel hinnatase. 2* Millstes paikades peaks arvestama maksmist söögi eest sularahaga või saab kaardiga maksta igalpool 3* Milliseid hinnatased on turgudel ja kauplustes ( oleks huvitatud nii toidu, kulla kui ka muude kaupade osas)

Igasugune põnev info ja soovitused, kogemused oleksid teretulnud

Ette tänades ja Päikest südamesse