trip-krainetrip-ukraine-dark

reena74

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

3 meeldimist
3 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

ma ei saa teha miskipärast..Tegin endale ära ja printisin enda pileti välja,aga lapse oma pidin saama lennujaamas.Hetkel ma ei pääse kumbagi andmete ligi.Pole ennem kunagi vaadanud seda lehte selliselt peale piletite väljaprinti.Kas peale check in-i muutubki selliseks,et ei näe oma andmeid ja kui on tekst documents added ,siis peaks nagu check in ikka tehtud olema...?? Ah eks ma pean homme taas üle küsima,lihtsalt vihale ajab ,et oma lapse lisamine ja kõrvale kohale saamine saab olema võibolla müstika,samuti check in tegemine,kujutan ette,et peaksin siis olema lennujaamas ei tea mis kell..Kui lend väljub 21.30 mis kell ma siis peaksin seal Ryanairi lauda minema..? Olen alati käsipagasi ja prinditud piletiga reisinud,teades Ryanairi hinnapoliitikat ja suhtumist,siis paneb muretsema,mis mind õieti ees võib seal oodata..

:)) tänud teile ,ajab naerma,aga no tõesti--saldejumsi keel tekitab alati minus segadust,eks peab otsima oma Riia kaardi ka välja,kuna seekord jääb sinna kauemaks kui paar tundi :)

Ma olen Pärnust sõitnud 11.55 Simple Expressiga(odavliin Luxexpressi firmalt) üsna sageli otse Riia lennujaama ja mäletan,et vot suvel mõned korrad olid tõesti ummikud,teetööd Riias peale silda(bussijaamast väljudes),mis pani bussi mingi 10-15 min. hilinema,õnneks mu värav(gate) sulgub tavaliselt alles 16.45 nagu alati :) Aga jh ,Riias Bussijaamas,kui ümberistumist pole,siis tavaliselt ikka mingi seisuaeg ca 20 min.(ka Luxexpressil),kui näed,et asi on tõesti kriitiline juba Riia bussijaamas,tasuks võtta takso,et garanteerida kohale jõudmine.Kuigi jh teetööde ajal olid taksod samuti ummikus :))Tagasi koju sõidan ma tavaliselt luksusliku Luxexpressiga,kui võimalik :)kus jah bussijuhid sageli kihutavad ja räägivad vaid vene ja läti keelt,inglise keelne kõne on neil eriti hea arusaamatu aktsendiga(eriti valjuhääldis bussis) ,aga kokkuvõttes ajab LUXEXPRESS asja ära :)..Ecolinesiga ma pole jamanud,kuna olen kuulnud üsna halba selle bussifirma kohta.

õnneks lihtsalt lasi nüüd ära teha,jube kummaline,esimest korda nii,olen sageli sõitnud ja teinud check ine mõne päevaste kuni kahenädalaste tagasisõitudega,lihtsalt süsteemiviga pakun välja,nüüdsest on seal lehel ju chat võimalus ka ,aga ma ei saanud nädala jooksul liinile,mission impossible,oleks ometi rikas,ei peaks lendama taoliste lennufirmadega nagu Ryanair :)))

Online Check in cannot be completed at this time, please try again with a new form of payment, alternatively please check-in within 7 days of your flight departure to be randomly allocated FREE seat(s)

Lend siis 28. nov. Düsseldorf Weezest-Tallinna ,üritan siin taas check -in i teha ,aga tulutult. Kui muidu peaks saama 7 päeva enne lendu check in-i teha tasuta kohale,siis nüüd ma juba jaman siin mitu päeva,21 nov oli ennem ees,siis 24 nov,nüüd justkui avanes see,et ma saan liikuda edasi ,teha linnukese outbound ja return,tervisekindlustus ja kui soovin lõpuks check in -iga lõpetada ,kuvas ülevalpool oleva teksti...Ma ei mõista,mis jama see on,pole kunagi eraldi Ryanairi koha eest maksnud,aga nüüd vist sellise juraga pigem loobun,kuna lennuaeg läheneb ja inimene tahab ju pardapassi välja lasta printida...Palun selgitage,mis jama see olla võib ja mida peaks tegema,et saaks lõpuks ometi selle check in-i teha ära.Tänud ette.

Kas 2014 a ja praegu on olukord sama,et saab tasuda Ryanair kassas,ma nimelt olen lennanud ainult Wizzairiga Riiast ära ja Ryanairiga tagasi securitymaksuvabalt :))ei tahaks lapsega reisile minnes üllatuse osaliseks saada ja olla kindel,et saan siis 14 eurot(2 in eest) Ryanairi kassas ilusti ära maksta,eeldan,et ilma teenustasudeta :D

värske kogemus on ,et eurodega pole seal midagi teha,ikka liirid ja dollarid, eurod ümmardatakse seal ilusti ümmarguseks :)

To Buldooza: :) Bussi(auto)rendiga on see jama,et üle 500 km päevas rendifirmad ei luba sõita..Kuidas siis 1000 km sõita päevas,kui peaks soov olema otseteed siiski Hollandisse minna,mitte jokutada,ööbida odavates hostelites Poolas? Majutuse koha pealt ma ei tahaks isiklikult näit. Poolas üldse ööbida..Kui vähegi võimalik,siis ma sõidaks sellest riigist lihtsalt läbi...Aga see kuramus on nii suur ..:))Tegelikult kõige õigem on leida siiski keegi bussiomanik,kes ise ka reisist huvitatud on või siis mõistliku hinnaga rendile annab ja ei sea piiranguid kilometraazi osas päevas...ja siis kamp huvilisi kokku ajada..Ma alles tulin Hollandist nädal paar tagasi ja neid tulpe on tegelikult seal kõikjal :)

Nb! eestis toimub praegu sama teedel!

Milline on täpne marsruut? :)

Kui ma Weezest lendan homme varahommikul Ryanairiga Riia lennujaama,kas siis peab ka ..security charge.. maksma nyyd?

Jah saab käekoti ka lisaks nüüd võtta ja seda võimalust kasutavad nüüd pea kõik ja kui ma õieti mäletan,siis ca 2-3 kg raske võib käekott olla(tasuta pagas 10 kilo+2-3 kg),mõõtmed hoia ikka normi piires,et üllatusi ei tuleks.kui pagasi eest maksta ei soovi :)Ma viimati jätsin käekoti koju,kuna mu uus käekott tuli suurem mõõdetuna. Weeze lennujaamas otsiti nüüd hiljuti mu reisikohver läbi..Ajas ikka marru küll,kui pidin seletama sakslastele hollandi sokolaadipulgakeste ja juustu kohta:)))

Ma lugesin artiklit,kus Ryanairi esinada väitis et suvel neil lennukitega puudus euroopas,see on ka põhjus miks Tallinn-Weeze liinilt maha võetakse.Tunnen ise ka sellest puudust,kuna olen viimasel ajal just seda liini kasutanud Hollandisse sõiduks. Veebruaris sain isegi üllatuse osaliseks,kui mulle stujardess istekoha juhatas..:))Oma teada ma ei ostnud istekohta..Kuid jah,nüüd on vist kõigil mingi koht olemas..Jube nõme oli see sagimine lennukile minnes..Mõtlesin,et ostan järgmine kord koha..Polnudki enam selleks vajadust..Minu edasi-tagasi 57 eurise pileti sees oli see olemas. Aga juttu oli ka sellest,et soetatakse uusi lennukeid järgmiseks aastaks,ehk siis pannakse Tallinn-Weeze-Tallinn liin uuesti käima. Kui ma sõitsin selle weeze lennuga, olid lennukid kogu aeg rahvast täis.Seda nad küll väita ei saa,et lendajaid polnud...Jääma lootma,et Weeze liin taastatakse,mis muud..ma siin ka nuputan,kuidas nüüd ...

Tegelikult on mõttekas üks tore reisiseltskond ise kokku ajada,sebida D kat-lubadega juht,kes Euroopat tunneb(samas piisab ka sellest,kui keegi reisiseltskonnast tunneb Hollandi suunal teid),siis sebida vastavalt rahva arvule buss,koos klapitada bussirent(või kokkuleppeline tasu mõnele bussiomanikule), kütteraha,saksamaa teemaksud,parkimised suuremates linnades ja siis kui kõik on omavahel enam-vähem tuttavad ja kõik maksud transpordiga seonduvad omavahel võrdselt jagatakse vmt...vaevalt siis vastu pükse saaks ...pigem saaks mõistliku hinna eest omapärase reisielamuse :)...Nii lihtne on ju osta mõne reisifirma kaudu pilet bussi ,kus keegi mingit lillemula ajab..:)Ma juba ammu ei soovi selliselt reisida. Aga jah kurikuulsa Viru Reiside vahendusel ma ei soovitaks mingil juhul reisida!Sugulane sai petta!

Mul ka küsimusi Ryanairi ja Düsseldorfi lennujaamast raudteejaama kohta.

aga ikkagi..kas on olemas weeze ja düsseldorfi lennujaam

Tänud kulla rahvas,teist oli palju abi!!