MariiHeleen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kindlasti on :) Minek 25.02 ja tulek 09.03

Endal 25 minek ja pole plaanis viisat teha. Lähen only siinai'ga. Kui üle 14 päeva pole ja ekskursioone ei võta siis pole nagu vajadust viisale. Eksukrsioonid on nagunii vist peatatud.

Millist veeparki Sina soovitad ?

Sai ise käidud kunagi aurinko'ga ning täitsa rahul. Mina muidugi soovisin Dubai naaber emiraati. Viidi,toodi ... kõik laabus ning sobis.

Telli (ja maksa) VIP transfeer hotellist. Uuri järgi.

Endal minek veeb. lõpp - märtsi algus. Siis vast veel soojem :)

Kas minna ainult puhkama ja lebotama või on plaan ostelda ning väsimatult ringi seigelda ?

Mina vahetasin passi ära enne USA minekut. Mine hulle tea. Mul olid seal igasugu templeid moslemiriikidest. Arvasin, et lihtsam on pass vahetada kui hakata igasugu küsimustele vastama. Võibolla see oli vale lüke kuid enne lasti passis olevatest lehtedest üle libiseda kui ametnik templi sisse "virutas".

Me proovime "only siinai"ga hakkama saada

Sai seal oldud küll aastaid tagasi aga hotell täitsa meeldis koos sealsete töötajatega. Rand oli jah kitsavõitu. Polnud midagi erilist. Kui tuba peaks tagumises hoones olema ja vaatega aiale siis soovitan uksed/aknad kinni hoida sest moskiitod on varmad tulema. Linna minekuks on küll trepiastmeid kuhjaga aga küll visa hingega eestlane need ära sammub :) Kui hindate head kohvi siis soovitan ise kaasa võtta. Olles õhtuti vesipiibutelgis ning avaldades kange kohvi soovi siis (meie mõistes) sai kange tee :)

Selle hotelli kohta kirjutatakse kas üdini halba või ainult kiitust, erinevates foorumites. Ega ei oskaks midagi arvata isegi.

Eks see oleneb laste vanusest ikka ka :)

Siis jääb Aqua. Lihtsalt ligemal :)

Nile ..... oled Sa käinud Cleo´s ? Seal basseinid küttega ? Kui kaugel need kaks veeparki teineteisest asuvad ?

Novatours lubas hommiku kell 9:00 startida Sharmi poole

Madle jutust tekkis küsimus. Kui paljud reisifirmad on lennuaega muutnud/muutmata jätnud ? Eriti Egiptuse suunal. Endal minek Novatours´ga.

Kas reisikorraldajad mitte ei anna ööde arvu ... mitte, et mitu päeva Sa seal viibid vaid mitu ööd ?

Dive Inn saigi valitud. Lugesin nedelt lehtedelt ja ........... nii palju kui inimesi siis nii palju ka arvamusi. Eks saab tunda ja näha seda eluolu seal :) Kui ainult teaks kuhu randa minna või lasta end viia. Väga korallilist ei tahaks. Eks näis :)

Kanaaridel polnud nad vastutulelikud ........ enne kui rahaühikut näitasime. Siis vabanes võluväel tuba :)

Veepark Alf Leila Wa Leila, oskab sellest keegi rääkida ? Hinnad, rätikud jne. jne. Soov sinna minna aga ei tea sellest midagi.

Aidake palu. Oli soov Falcon Hills. Pole enam meile soovitud ajaga reisi. Nüüd ei tea kuhu minna. Silma on jäänud Better Life Aida Resort Viva Sharm Dive Inn Resort La Perla

Lugend siit ja sealt , maalt ja merelt aga ei oska valida. Äkki on mõni tore inimene siin lehel kes teab soovitada. Oskan lisada, et kaasas on 1,5 aastane laps.

Tänan vastuse eest. Eks näis kas on mõnele veenev :)