Zozz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

5 meeldimist
4 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis mul siin variandid on olnud, on eDreams, Opodo, Tickets.ee, British Airways, Finnair, Lufthansa, KLM...

Kasutasin ka sellega spetsiaalselt tegelevat ettevõtet, kes võtab 25% vahendustasu ja hilinenud lennu eest sain kompensatsiooni 300 euri (Euroopasisene). Nemad võtsid küll vahelt 100 euri, aga lennufirma SmartLynx (jaa, ma tean!) oli äärmiselt tõrges ja kompeka sai 7-8 kuuga. Ise ei oleks viitsinud ja jaksanud seda protsessimist ette võtta.

Kasutan ära juba algatatud teemat ja uurin, kuidas Mallorcal tasuta parkimisega on. Plaanime võtta rendiauto ja ööbida väljaspool Palmat (nt siia kanti https://www.upload.ee/image/7387795/Capture.PNG), aga tekkis küsimus, et kui hotellil pole eraldi parkimiskohti, kas on lootust leida parkimisvõimalust ka tänavatel?

Käisin hiljuti GitGiti ja Munduki juures (lihtne juurdepääs). Nendest soovitaksin kindlasti viimast. Esimene ei jätnud erilist muljet.

Saare lõunapool otsas oli päris soodsate hindadega (võrreldes nt White Sandsi ja Klong Prao ja Kai Baega) ja maitsvate toitudega selline koht nagu Happy Turtle http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g580110-d2559831-Reviews-Happy_Turtle-Ko_Chang_Trat_Province.html. Veits euroopalikum ka, ei ehmata turiste ära :)

Ja banaanipannakas ka illustratsiooniks: http://www.upload.ee/image/4447347/IMG_1730.JPG

Ja rohu peal ärge ka jumala eest käige - see oli vanasti rohelisem :D

Värskendus: banaanipannakad olid olenevalt sisust nädal aega tagasi u 30 bahti :). [njämm]

Jaanuari alguses maksis banaanipannkook 20 bahti :) Jäi väga hästi meelde, kuna sõin igal õhtul.

Need, kes siin ulmehindadest räägivad, otsisid nende hindade saamiseks ilmselt ka vastavad kohad. Õnneks on Koh Changil igale maitsele toidukohti. "Keskmine" õhtusöök "keskmises" kohas kohe kindlasti 500 bahti ei maksa. Ma hirmus valiv pole, aga igas urkas ka ei söönud (olen Changil käinud 2 korda) ning riisi-kanaroa saab kätte 40-80 bahtiga. Euroopalikumad söögikohad küsivad kõrgemat hinda (pastad, pitsad jms kraam).

Jah, saime kätte. Lõpuks ei saanudki aru, miks meid vahepeal ignoreeriti. Kliendihaldur oli ise kuidagi segaduses - ei saanud aru, et need asjad, mis tal juba olemas olid, olidki lennupiletite kinnitused. Samas kui veebruaris täpselt samas kohas, sama vahendaja ja korraldajaga käisime, olid dokumendid kõik samasugused :)

Jah, läksime kohale ja nõudsime oma reisidokumendid kätte. Kommunikatsioonivahendite abil polnud võimalik ühendust saada.