trip-krainetrip-ukraine-dark

Headisu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viibisin nov lõpp ja dets alguses Balil. Minu jaoks unustamatu kogemus, heas mõttes. Mõni õhtu küll vihma sadas, kuid see oli pigem värskendav, kui ebameeldiv. Kuna ise pigem eelistan vähem lärmakaid piirkondi, siis peamarsruut hõlmas lõuna-kesk-ida-põhja osa Balist + Gili saared. Gili Air saareke on paras koht melust puhkamiseks ning seal oli üllatavalt puhas rand ja vesi. Kui aga meelt mööda pigem chill ja trall, siis 100% kontrastiks Gili Airile on Gili Trawangan, kus pidu käib 24/7.

Soovitan ainult esimesed üks-kaks ööd majutust broneerida, kuna majutustest puudust ei tule ning kohapeal saab alati paremad hinnad läbi rääkida. Ise viibisin esimesed ööd Jimbaranis La Joya II majutuses (bungalowd). Kuna vaade ja keskkond oli vapustav, siis reisi lõpetasime samas kohas.

Kasutasime ka ise rendiautojuhi teenuseid. Olenevalt päeva pikkusest - marsruudist oli päeva hind 600 - 800 K. Kuid hinda annab alati ka tingida. Kuna meie jäime tema teenusega väga rahule, ei hakanud ka hinnas alla kauplema. Autojuhi nimi on Sigit ning kuna ta on varemalt töötanud giidi ja hotellivaldkonnas, on tal inglise keel väga hea, oskab soovitada vaatamisväärsusi ning igale küsimusele oli ka väga adekvaatne vastus olemas. Samuti väga diskreetne ja abivalmis - kui mingi küsimus või probleem tekkis valdkonnas, mis teda otseselt ei peaks puudutama, leidis ta suht kiirelt lahenduse - a'la tollimaksud, postisaadetised jne. Panen siia ka tema kontakti: denmasigit@yahoo.com Soovitan ühe-kaks päeva tema teenuseid proovida, (näiteks lennujaama vastu kutsuda, sest lennujaama taksojuhid on suht sullerid) ja sealt edasi vaadata, kuidas klapp on.

Hinnad on odavad. Suuremates "Rimides" fikseeritud, kuid igal pool mujal võib vabalt alustada läbirääkimisi -75% ning kui -50%-40% kokku saate, on see õiglane hind. Aga eks see tunnetus tekib suht kiirelt kohapeal.

Meeldivat reisi.