K268

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kahjuks on jah hinnangud nii seinast seina (nagu ka inimeste ootused/nõudmised). Võta siis kinni!:) Õnneks meie saime väga soodsa (alla 420 eur) pakkumise.

Puhkasime seal novembris ning saime viimase hetke soodsa pakkumise. Võtsime riski! Enam ei läheks.

Asukoht: asub kalju otsas, vaade Naama Bay keskuse õhtustele tuledele on kaunis aga trepid mida mööda tuleb alla keskusesse ja siis üles minna võtavad võhmale ka sportlikud 25 aastased, samuti on ohtlikud! Lastega peredele küll ei soovitaks!

Tuba ja hotelli seisukord: esimesse tuppa sisenedes sain šoki, imelik lõhn, pime, kole, muusika väljast üürgamas. Palusime tuba vahetada koheselt - saime teise korruse toa, ok vaatega basseinile, kuid toa seisukord halb, linad topilised, riidepuud need ühekordsed metallist, šeif ei töötanud - tehti korda ja siis üle päeva taas patareid tühjad, vent hüürgas kõva ja pläriseva häälega, plekid kõikjal, ketšup vms punane ollus seinal, hallitav ja roostes dušinurk, väga räpane prügikast, mille lasin ümber vahetada koheselt. Ei soovita elementaarset puhtust hindavale inimesele! PS: palusin receptionil, et koristaja koristaks toa korralikult ära - seda muidugi ei tehtud, üksnes luiged tehti voodile! Mõne toa number uksele teibiga kleebitud, wifi vaid vastuvõtus ning sealgi kadus.

Söök: ise varem nii Egiptuses kui ka Türgis puhanuna eeldasin, et 4 tärni hotellis mõnus valik, kaunid magustoidud ja head toidud - aga seda polnud. Korduv toit, kehvasti valmistatud, maitset ei mingit, hommikuti eelmise õhtu juurviljad, mitte ühtegi puuvilja valikus, hommikuti eelmise õhtu kõvad saiad, võid pidi üldiselt ise küsima saiale peale määrimiseks. Kui küsisid, siis said Spritet vms, muidu oli valikus vaid suurde pütti koos jääkuubikutega pandud mahlajook. Nii restoranis kui ka baaris said oma joogi väikeses läbipaistvas plasttopsis (all inclusive paketi puhul), kui jaksasid moosida siis võisid ühe korra isegi kokteili klaasis saada.

Rand: suur pettumust! Arvasime, et rand lähedal nagu hotellikirjeldustes, tegelikkuses pidi võtma hotellist rätiku (halvas korras enamus!) ning siis jalutama mööda tänavat päris pikalt enne kui Wind Beachile jõudsid. Seal siis päevitustoolid (halvas korras) reas nagu kilud karbis - All inclusive rannas ei kehti! Rannas jubedad tualetid! Rannaäär prahti täis!

Animatsioon: Tarzan nimeline kutt käis ringi, lõbustas lapsi, mõnel õhtul kõhutantsijad, "keerutajad", tuleshow, vesipiipu sai väikese raha eest baaris teha, ühel õhtul korraldas Tarzan bussiga Soho Squarele mineku (normaalsemate kaupmeestega kaubandus- ja meelelahutusväljak), kui inimesi jagus siis mängisime võrkpalli ja veepalli, ühel korral tegime vesiaeroobikat basseinis. Väike hotell, vähe inimesi - pole kellelegi showd teha:)

Bassein: üks bassein hotellitubade pool ja üks bassein apartment tüüpi korterite pool. Kui meie käisime siis ilma soojenduseta, väga palaval päeval hea aga muidu siiski külmapoolne.

Teenindus: valdavas osas sõbralik, teretati ja küsiti kuidas läheb, ei olnud pealetükkivust.

Kui seda hotelli vaid "väljamagamiseks" ööelust kasutada - siis ju isegi võib!