egle09

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Super luks, oleme teinud nii põhjaliku listi kohtadest, mida kindlasti külastame, neid tuli a la 15 ja kindlasti tuleb veelgi! Tuleb võtta maksimum.

Aga kes oskab kogemuste põhjal soovitada raha vahetust, kas ja kui palju peaks kaasa vahetama, kus oleks mõistlik vahetada? Või pigem kaardimaksed..

Kirjutamiseni!

Tore, list on juba päris suur mida ette võtaks ja tahaks esimesel korral ära näha :)

Kus need odavad shopingud täpselt on? Macy´s eks ole?

Aga mida Te olete kuulnud Expedia lehelt lend+hotell seotamisest? Näiteks ei tea kui palju peab makskma hotellides turmismaksu vms? Näiteks Brooklyni linnaosas hotell kahele varieerub 1800 ja 2600 euro vahel, olenevalt siis lennufirmast, toast ja maksudest, millest viimasest mul pole aimugi..

Tänud eelnevatele usinatele!!

Meil on seis nüüd selline. Piletid on bronnitud hinnaga 540.-/inimene. Uskumatu millise kiirusega piletite hinnad tõusevad. Veel kolm nädalat tagasi kui oleks kiiremini mõelnud ja otsustanud, oleks saanud 380 euriga. Aga eks aeglastel mõtlejatel olegi omad vitsad :) Nüüd majutus. AirBnb-s leiab ikka vägagi mõistliku hinnaga kohti, rohkem olemegi vaadanud arvustusi ning nendega võrreldnud. 8 ööd on kuskil 540-600 USD. Tundub mõitslik? Hotellist min.100 euri öö pealt ikka väga kallis.. Kindlustus tuleb ka mingi 50 euri nägu koos reisitõrke, pagasi ja meditsiiniga. Nüüd vaatame mida teha ja kuhu minna suures linnas.. Väga tahaks Niagara Fallsi ära vaadata. Kirjutatakse Brighton Beachist ja High Line´ist. Laadisin alla New York Pass App´i, seda saab offlines kasutada.

Kuidas selle internetiga üldse on? Rohkem nagu peaks wifile rõhuma?

Mida teate metroo piletitest? Kas tasub võtta päeva pilet, mitme korra pilet? Või kuidas seal see üldse on?

Autot olete rentinud? Kui sõita näiteks linnast välja Washingtoni vms?

Kirjutamiseni:)))

Tänud Tirtsule! Põhimõtteliselt on ikkagi korter meie päralt kui selle rendime? Kas see peaks olema renditava korteri tingimustes vms kirjas?

AitähTipile :)

Vaatasime ka AirBnB-d, aga ei osanudki seisukohta võtta. Nüüd peatusin pikemalt seal lehel ja väga asjalikke pakkumisi on, peaasi, et metroo peatus on lähedal, siis vabam liikuda ühest kohast teise. Peame veel mõtlema mida kindlat ära vaadata ja kas peatuda ühes kohas terve aja või vaadata teise linnaossa ka.

Hei,

oleme nüüd lõpusirgel kohe-kohe. Nii palju on kindel, et päikse kätte sõidaks märtsi esimesel nädalal. Oleme nüüd erinevaid pakkumusi küsinud reisifirmadelt. Pakettreis on selline mugav variant koos Tallinnast väljumisega. Asukohast nii palju, et silma on jäänud Eilat Iisraeli, Tenerife, Maroko Agadir. Otsuse teeb raskeks ilm. Iisrael oleks ilma koha pealt kindel, aga kas ka seal on peale päikese midagi teha? Vaatamisväärsusi leiaks, aga ööelu vms fun tegemine? Teab keegi kogemusi rääkida?

Samuti Tenerife ja Agadiri ilm ei ole märtsis vist ikkagi nii soe, et seelik ja top selga panna?

Tänks Egle

Praegu on jäänud silma Eilat ja India, mis sobiksid meie eelarvega ja kliimaga:) Nüüd tuleb vaid kuupäev paika panna ning oh imet pass ka ära teha:)))

Tere jälle,

mul on hea meel, et nii paljud on oma kogemusi ja arvamusi avaldanud sellele teemale. Asjatundjaid koos kogemustega on palju. Meie eelarve võiks siiski jääda kuni 1000 eurot ühe inimese kohta. Selle hinna sisse võikski jääda piletid edasi tagasi lennuga ning majutus, ideaalis veel hommikusöök ka sees. Sooja maad on muidugi raske leida jaanuar-veebruar sellise hinnaga eks ole, aga äkki ehk on midagi kuhugile veel soovitada? Meie jaoks ongi oluline nautida sooja, loodust ja vaatamisväärsusi:)))

Tänan!