trip-krainetrip-ukraine-dark

dccap

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ostsin piletid ära. Kokku 2101 eur kahe inimese eest. Tallinn - Amsterdam - Rio - Amsterdam - Tallinn. (Estonian Air ja KLM - ei saa kurta)
Sinna 16 h ja tagasi 22 h, kus 8 h saab Amsterdamis natuke ringi tuiata.

Eile sain tõestust nö tõmbamise ja trikitamise kohta. Kasutasin Momondot Stockholm - Tallinn - Stockholm lennu ostmisel. Olin 2-3 päeva jooksul sama lendu vaadanud. Algul oli hind 81 eur/in, siis 91 euro ning kui lõpuks juba ostma hakkasin kerkis hind 135 euro kanti. Lasin teisel inimesel teise arvuti taga sama lendu vaadata ning sai ikka 105 eur/in piletid kätte. PS: Lend alles märtsis, seega täituvus ei peaks olema nii kiire.

Edasipidi proovin seda "küpsiste" kustutamise nippi.

Käisime 21.12 - 27.12 Are's. Ilm oli siis Eestis täpselt sama, mis praegu. Lumi tekkis umbes 150 - 200 km enne Are'sse jõudmist. Kuigi kohalikud rääkisid, et lund see aasta vähe, oli 70-80% kõikidest mägedest ja tõstukitest avatud. Majutuse broneerisime läbi http://www.skistar.com/en/are/ ja kõik toimis väga mugavalt (broneerimine, võtmete kätte saamine ja tagastamine) ning hind ei olnud kallis.

Mitu päeva olen vaadanud pileteid läbi Amsterdami - vedajad (Estonian Air ja KLM) ja aeg (16 h sinna ja 20 h tagasi) on väga sobivad. Hind on 1050 eurot inimese kohta. Peab julguse kokku võtma ja ära ostma vist...

msander - Järeldan booking.com hotellide täituvuse pealt.

Snoop - tuleb otsustada, kas riskida ning oodata või praegu osta ning päevi lugeda.

Majutuse probleemi võib leevendada nii, et broneerida praegu majutus ning äärmisel juhul muuta või kasutada "free cancellation".

Kui ootan TAP'i saabumist, siis tekib juba majutusega probleeme. Praegugi juba paljud hotellid välja müüdud.

Tere

Planeerime lennata Riosse oktoobri lõpus - novembri alguses. Kõigepealt huvitab selline küsimus: milline on mõistlik hind piletite eest Tallinn - Rio otsal ? Kas on mõistlik oodata või praegu piletid ära osta ? Hetkel on hinnad 1000 - 1200 eurot inimese kohta. Peale momondo ja skyscanneri ideid, kust osta soodsamalt ja mugavamaid lende ?