madrid9

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Novatoursi poliitika tekitab küsimusi.Tundub , et nad teostaksid India boikoteerimise poliitikst ja seda kolmandat aastat ja samas toovad turule uusi sihtkohtasid ,millega nad on kiiresti läbi põrunud ( vietnam , dominikaani vabariik jne ). Pole võimalik aru saada miks nad enam india GOA reise ei tee kui see oli kuni aastani 2013 pidevalt programmis . Mingit probleemi turvalisuse pärast goas ei ole ja samas toimuvad reisid Türki kus pommid lõhkevad , Egiptusesse kus vahel lennukid alla kukkuvad . Nüüd pakutakse esmakordselt Sri Lankat ühe sihtmärgina aga see riik on kallim kui India ja tõenäoliselt võib jälle läbi põruda. Kuigi Goa on India kallim turismipiirkond ,siis oma odavuse poolest suudaks see väga konkurentsi võimeline olla. Goasse oli võimalik reisida isegi 700 euro eest.

Juhtumite jaoks kui keegi otsib tutvumise eesmärgil reisil kaaslast või prostituuti , võiks selle kohta ka kuulutuses mingi märge olla või siis teha selle kohta eraldi rubriik. Samas toimub ikka väga tugev meeste diskrimineerimine ,mida teostavad naised ja sageli ka mehed ise ja tulemuseks on vahel mitte kellegi leidmine.Osad inimesed panevad küll kuulutused nii nagu nad sooviksid aga ei ole analüüsinud pikemalt olukorda . Juhul kui on tõeliselt tahtmine kedagi leida reisiks , siis ärge märkige soo eelistusi ega teisi eelistusi ,olge paindlik , juhul kui julgete pange endast üles võimalikult ilus pilt jne. Igale kuulutusele vahest oleks tahtjaid aga kui juba algses kuulutuses on olemas mingi punkt ,mis elimineerib teatud sihtgrupi ,siis keegi ei hakka isegi kontakti looma ,kuigi oleks huvi sama piirkonna vastu jne. Isegi need ,kes mitte mingisuguseid nõudeid ei esita ei leia sageli kedagi rääkimata nendest kuulutustest kus algselt on mingid nõuded esitatud. Vahel võib aru saada , et abielus naised ei soovi kontakti võõra mehega aga sama palju on ju ka abielus mehi , kes võiks kirjutada , et soovivad kontakti ainult mehega aga tegelikult märgitakse , et kõik sobib. Millegi pärast on äärmine haruldus leida kuulutust kus mees otsib kaaslaseks teist meest ,kuigi sellele on omad seletused olemas.

Costa Caparica piirkond Lissabonist lõunas oleks odav kämpigutega puhkamise koht otse ookeani ääres ,kus on ka mitme tärni hotellid .Sobib pigem rannapuhkuseks. Hotelli ,mis pole merest või ookeanist kaugel võib Lissabonis leida aga see ei sobi rannas käimiseks.

Iisraelisse sisenemisel tuleks arvestada äärmiselt põhjaliku tollikontrolliga nii asjade kui ka dokumentide suhtes. Kaasas tasub alati kanda riietust ,mis on sobilik püha paikadesse sisenemise. ( pikad püksid,kaetud õlad jne ).Igal juhul on endal mugavam kui Eestis vahetad juba raha ära ,nii Iisraeli seeklid aga ka dollarid väiksemates rahatähtedes.Kurss võib olla Iisraelis soodsam aga alati ei leia vahetuspunkte üles ja aega on ka võrdlemisi vähe.Kaardiga saab maksta aga mitte igas kohas ja igal juhul on kindlam kui sularaha on olemas. Juurde tulevad veel igasugused maksud , Iisraelist ja Jordaaniast lahkumise maks, jootrahad jne

pakkumisega minemas India ,Brasiilia jne