Ksss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul ostetud läbi mytripi piletid Airbalticuga ja lot-ga. Kirjutasin otse airbalticule, sealt tuli vastus, et kuna läbi mytripi bookitud siis nemad ei saa midagi teha ja näevad, et mytrip juba tühistanud mu lennud. Küll aga pole ei kippu ega kõppu mytripilt endalt..

Kindlustusfirma soovib, et tühistaks piletid. Kas Basic piletite puhul on tühistamise puhul võimalik lennujaamamaksejms tagasi saada? 

Ostetud Mytripi kaudu Airbalticu piletid. Airbaltic vastas ise, et nemad ei saa midagi teha ja peab otse olema ühenduses mytripiga.

19.märts minek Pariisi mõneks päevaks. Ei teagi nüüd mida teha.. Prantsusmaal ohupiirkonnaks märgitud Alsace piirkond, kuigi Pariisis peaaegu samapalju nakatunuid

Ostsin läbi selle firma Helsinki-Bangkok piletid ja mulle saadeti korraga piletid meilile, kus booking code ja e-piletid. Kontrollisin ka Finnairi lehelt broneeringut ja näitab, et olemas. Reis toimub ise järgmine kuu ja nüüd need negatiivsed kommentaarid küll hirmutavad :D kas peaksin kartma, et äkki midagi nihu isegi, kui Finnairi lehel näitab, et olemas? Kui seal näitab, siis järelikult on ka raha Finnairini jõudnud?

Sama küsimus, mis mkm65-l. On kellelgi kogemusi?