trip-krainetrip-ukraine-dark

annelilleke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime Vietnamis sel kevadel.

Majutuseks Phu Quocil soovitan Mango Bay Resorti. Ma küll ei oska hinnata nende tubade kvaliteeti, sest ise seal ei ööbinud, kuid rand on neil mõnus, restoran ja söögid imehead. Kui peaksin veelkord Phu Quoc'ile sattuma, läheksin kindlasti sinna. Meie majutusime Eden Phu Quoc Resordis, ei ütle midagi halba, aga mingit erilist mälestust ei jäänud.

Hoi An on ka see koht, kuhu kindlasti soovitan minna. Nii mõnus linnake, täiesti teistmoodi hingamisega kui ülejäänud Vietnam.

Käisime üle-eelmise aasta kevadel mehega kahekesi. Kui peaksime uuesti minema ja lastega, siis läheksin vast Mirissa kanti, seda põhjusel, et seal oli hea vaikne rand. Vaikne nii rahva kui lainetuse poolest. Teise valikuna võtaks Unawatuna. Olime selles http://www.agoda.com/coco-bay-unawatuna-resort/hotel/unawatuna-lk.html hotellis . Selle hotelli üheks plussiks on taas rand - vaikne lahesopp. Miinuseks võibolla kaugus nn keskusest, kus restoranid, baarid jm tegevus. Hikkaduwasse lastega ei läheks. Põhjuseks liiga suur laine, mis omalegi ohtlik on, rääkimata lastest.