trip-krainetrip-ukraine-dark

PisikePlika15

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

RL , Väga vinge . Usun ,et kindlasti võtame osa sellelet ürituselt. Küll üles leiame selle koha ma usun . Küsiks veel ,et milliseid autorendi firmasi soovitate ? Kindlasti peaks olema võimalus ka turvatooli rentida . Specx , meil endal tomtom olemas ja arvestan sellega ,et võtan kaasa . Enne uurin ka sinu pakutud lahendust , kas saan ka enda telefonile või mehe iphonele tõmmata. Nüüd olen vähe targem sellekohapealt :D .

Tänan teid :)!

Kus kandis te seal asute ? Me lähme lõuna Tenerifele, costa Adeje. Oskad sa õelda kust saaks osta sealt saare teejuhti/kaarti? Plaan võtta rendiauto ja ise ringi sõita ja saarega tutuvuda. Usun ,et kindlasti astume läbi kui koha üles leiame ja väike päkapikk on kaasas :D.

Aitäh , hetkel juba heameelega naudiks seda sooja. 24c meie jaoks väga ok soojus. RL kust sa seda ilma vaatad ? Ma muidu vaatan yr.no st aga see vist näitab vähe valesti, üks leht oli veel aga ei mäleta nime hetkel.

Hei , ausalt õeldes lähme me esimest korda Tenerifele ja pole hetkel aimugi mis ilm seal peaks olema. Vahel jälgin ilmateadet siis näitab 22-25c sooja , vahelduva eduga. Meile see ainuke sobiv aeg minna nii ,et riskime ja loodan ,et ilm hea. Kindlasti soojem ja mõnusam kui meil siin:).

Vabandan , et kohe nii mitmeid kordi 1 postitus tuli aga ei lasnud kohe ära salvestada ja pidin mitu korda muutma.