mmaarr

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Keegi täna 17.00 sinna Tallinna Ülikooli infotunnile ka tuleb?

Suur tänu pika vastuse eest! Minu tuttavad käisid kaa eelmine aasta programmiga Hawaiil, nii et programmi enda kohta olen nendelt kaa kuulnud. Nemad (5kesi elasid) said küll juba kohe teisel päeval töö, võtsid kohe vastu mis pakuti ja siis hiljem otsisid edasi veel ja ootasid pakkumisi. Aga jah, eks kui ise aktiivne olla siis vist raskusi pole:) Väga ootan juba! Kui tekib veel küsimusi siis kindlasti sulle kirjutan! Aga miks sa muidu LA-d ei soovitaks? Mõtlesin seda oma teise valikuna, kui piisavalt inimesi ei leia kes oleks Jacksonville'st huvitatud. Ja seda ka kuulsin, et Hawaiil flaierite eest saab head palka (aga no eks neid vist terve suve ikka jagada ei viitsiks:D) aga tead äkki, kas mujal osariikides see ka nii levinud?

Huvitab näiteks millises osas oleks seal kõige parem elada? Ning kuna see vist ei ole nii suur suvehooaja turismi sihtpunkt nagu Miami, siis kas seal oleks suhteliselt raske/lihtne leida suvel hooajalist tööd tudengile? Et kas üldse tahetakse lühikeseks ajaks, eriti veel kui ei saa päris juuni alguses minna? Ning muidu kõike positiivset ja lahedat mis seal oleks on ka muidgi põnev kellegi kogemustest lugeda:) ei jõua juba suve ära oodata!

https://www.facebook.com/events/512395622210832/ Näe siin, ruumis M-133, saab kõik teada kuidas saada viisat. Aga endiselt küsimus kas keegi juba käinud? Ja kas keegi käinud Jacksonvilles, või üldse kuskil Floridas (peale Miami)?

Ise ei ole kaa veel alustanud, aga käisin sügisel nende esimeses infotunnis, aga nüüd plaanin teisipäeval uuesti minna ja tegutsema hakata. Tallinna Ülikoolis on 11.veebruaril, kella 17.00... Ma kohe otsin Facebook ürituse ka neil oli.