trip-krainetrip-ukraine-dark

trip100

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Telkida ei sooviks pigem hotell või motell, neid peaks seal teede ääres olema. 2007a. sai Poolas ka ööbitud, siis oli kahenetuba 200.-( eek)koos hommikusöögiga. Kindlasti nüüd kallimaks läinud.

Tere. Sooviks infot Poolas ööbimiste kohta. Kas keegi see aasta ka käinud? Millised on hinnad teeäärsetes motellides/hotellides. Soov minna oma autoga Lõuna-Poolasse. Oodatud kõik huvitavad kohad ja soodsad ööbimiskohad jne...

Hetkel hurghadas kõva vihma ja äikest juba 3 päeva. Kõik uputab tänavad ja hotellid.

Hetkel hurghadas kõva vihma ja äikest juba 3 päeva. Kõik uputab tänavad ja hotellid.

Hetkel hurghadas kõva vihma ja äikest juba 3 päeva. Kõik uputab tänavad ja hotellid.

Tere. Kuidas merevesi on? Kas liiga külm pole?

Tere. Paar aastat tagasi said kõik sinna minna. Meie käisime taksoga. Kuid ennem El Gunat politseipunt või midagi sellist. Sealt saavad taksod läbi ainult erilubadega. Seda peate taksojuhi käest küsima. Kas saab teid viia El Guna kesklinna või paneb teid seal politsei juures maha? Siis peate jala edasi minema. Kuid see vahemaa oli pikk, kui mäletan siis 5 km (võin ka eksida) Kuid ega üksi seal kõrbes ei tahaks ju jalutata. Tagasi tulemisega peate arvestama kallima taksoga. El Guna taksod olid kallimad, sest need on limusiintaksod. Nii neid seal nimetati :) Tegelikult tavalised Toyotad. Meie tulime teisel õhtul tagasi suure töölisbussiga. Väga huvitav kogemus? Märtsi kuus seal hooaega polnud ja turiste eriti ka ei näinud. Muidu väga ilus koht. Sõitsime seal tuk-tukiga, veetaksoga. Tasub minna.

:)jälle üks pärsi eestlane siin. Kui natuke sealset olukorda tunda, siis õhtuti hotellides suht võimatu neti kasutada. Lihtsalt pole. Aga päeval tahaks aktiivselt puhata. Pole mingi arvutip--de. Ei hakka siin kommenteerima miks vaja. Kui mõni teaks miks mul vaja neti, siis ei ärpleks siin.

Vahelduseks siin olevatele kommentaaridele ka teemast. Kas keegi äsja saabunud Hurghadast? Kuidas seal hetkel ilm? Kuidas üldse hetke olukord Hurgadas? Minek meil 8 märts. Ette tänades mõistliku info eest.

Olime selles hotellis 2012 dets kuus. Söögid keskmised, Kõige parem oli Beach hotellis. Tasub õhtul sinna sööma minna. Seal kolmes hotellis oli ka A la carte restoranid vist 4 tk. Sinna saab ka Al pakettiga õhtul tasuta sööma minna. Kuid peab hommikul ennast kirja panema restorani juures. Samuti peaks saama päeval jäätist ja jäätisekokteile. Kuid jäätisekokteile peab ise küsima/nõudma..alles siis saab!!!! Basseinid oli külmad kuid meri mõnusalt soe. Ise lähme see aasta 8-15 märts Le Pacha hotelli. Kui Egiptuses veel rahulik on...

Kas siis kordagi ei saanud ujumas käija? Siis vesi väga külm!

Suured tänud info eest. Mõned küsimused veel :) Kuna laps kaasas, siis sooviks teda, kas Al pakuti ka jäätist, jäätise- või piimakokteile või midagi sellist? Veel teeb muret vee temperatuur. Kas meri ja bassein mõlemad külmad? Kus ujumas käisite? Millal täpsemalt reisil olite? Kuidas seal internetiga lood? Tasuta Wifi kuskil? Nüüd sai küll omajagu küsimusi. Kui midagi veel meelde tuleb siis tülitaks veel. Ette tänades.

8-15 märts kaks peret Le Pacha HURGADA.

Minek 08.03.14 Le Pacha hotelli. Kas on keegi ka see aastat seal käinud? Kuidas hotell on? Kui soe on basseini ja mere vesi? Kuidas toit, mida AL pakutakse? Kas sinna hotelli veel minejaid see kuupäev? Kuidas üldse see aasta kevadilmad Hurgadas? Käidud juba Egiptuses 8 korral ja natuke ka juba kogemusi. Kuid alati olen saanud ka siit uut infot .