Tavaline inimene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ilmaga oli nii, et päike oli valdavalt pilve taga peidus, aga temperatuur ok, kuni 25 kraadi. Basseini ääres lebamise ilma oli 2 korda pool päeva. Ookeanis oli vesi külm- külm. Aga me ei lasknud ennast pilves ilmast häirida, jalutasime palju ja mitmel korral võtsime ette teekonna mägedesse. Seal, pealpool pilvi (umbes 1700 1800 meetri kõrgusel), oli juba soe päike ja pilvitu taevas. Hotell oli Oro Blanco (kuurort Playa de Las Americas), mille basseiniala kohta on ainult kiidusõnad, ka rand oli üsna lähedal (Troya). Meil oli 1 magamistoaga apartement I korrusel, mitte just kõige hubasem variant, aga mingeid putukaid- mutukaid ei olnud, koristati ülepäeva, autot parkida sai üle tee asuvas parklas tasuta ja üleüldse- olime rahul. Lähedalasuvatest hotellidest tundus Las Piramides (loodan, et kirjapilt õige) mõnus olevat, sinna pakub rotslaste Fritidsresor praegu märtsiks norm. hinnaga.

Samuti just käidud Stockholmi kaudu Tenerifel. Kuuekesi, check in-i tegin 7 päeva varem ja kõik istusime kõrvuti. Tagasi tulles samuti, 7 päeva enne ja jällegi istusime ühes reas. Tagasi ei tulnud Stockholmi kaudu, vaid Oslo. Kõige tüütum osa sellest reisist oligi laevaga Stockholmi sõit, sest merel oli torm ja olemine seetõttu kehv. Aga kõik ülejäänu oli juba puhas puhkus.

Saaremaal hakkab Salva kindlustus juba Saaremaalt kehtima, erinevalt teistest, kelle kindlustus hakkab Tallinnast kehtima.

  • See väide on küll erakordselt veider ja ebausutav.

Eestis saad reisikindlustusele lisaks osta tsiviilvastutuskindlustuse, see aga üldjuhul kindlustustingimuste kohaselt ei laiene mootorsõiduki juhtimisesest tulenenud kahjudele (küll aga näiteks on juhtumiteks rendiauto sisustusele kahju tekitamine, suusamäel kellelegi otsasõit ja vigastuse/ kahju tekitamine jms)

Viisa maksis lennujaamas ostes 15 USD. Vees sai ikka käidud, nii hull see asi ka polnud, et üldse minna ei kannataks. Aga animaatoripoiss oli küll peale poolt tundi vesiaeroobikat kaldale tulles külma pärast näost sinine :). Seda ma ei juhtunud nägema, mis nägu kepsutavad tädid veest välja tulles olid.

Meie oline seal eelmisel nädalal. Jäätiselett Lobby baaris oli ja korra nägime, kui lastele sealt jäätis pihku pisteti ka. Usun küll, et tasuta. Kokteilide serveerimist tõesti ei osanud tähele panna. Meri ja basseinid olid hetkel külmad, aga kuu ajaga läheb vesi kindlasti palju soojemaks. Lastele on seal ka tagsihoidlik mänguväljak ning üks nn mängimismajake basseini lähistel. Õhtul mängisid animaatorid lastega ka laval, aga see animaatorite õhtune programm oli selline algeline, ma ei leia tegelikult hetkel õiget sõna kirjeldamiseks. Iseenesest olid nad toredad inimesed. Kehel korral tähistati laste sünnipäevi ka, tordi ning sünnipäevalauluga animaatorite poolt. Wifi on tasuta lobby baaris, aga reaalselt seda pigem ei olnud. Seal oli tegelikult mingi eraldi ruum ka, kus sai vist tasu eest netti kasutada. Ise olin arvutist ja netist puhkusel :)

Olen olnud Le Pachas sel aastal. Valisin hotelli seetõttu, et soovisin peatuda kesklinna hotellis. Kui sul ei ole suuri ootusi ja lootusi selles osas, et hotellituba peab tingimata luksuslik välja nägema... Tuba ja vannituba nägid välja ülimalt tavalised, esmapilgul oli naljakas see, et minu toas oli suht vahetult enne saabumist värvitud uksepiitu jms, toas oli alles täiesti värske värvi lõhn ja piitadel alles värske nätske värv. Toal on 2 sissepääsu, millest 1 avanes terassile (esimese korruse toas jutt). Koristati korralikult ja käterätikutest erinevate kujukeste tegemise fantaasiat jagus igasse päeva :) Väga- väga meeldiv oli selle hotelli personal, teenindajad olid sõbralikud ja rõõmsad noored. Hotellikülastajate hulgas oli palju venelasi, aga nädala lõpupoole ka suht palju kohalikke. Hotellil on oma rand, mis piirneb kahe teise hotelli rannaga (Minamark ja Regina resort), bassein on soojenduseta. Rannas käib suht tüütu teenusepakkumine, aga soovijatele on ka animaatorite poolt pakutavad tegevused (vesiaeroobika näiteks). Toidust- ei ole enne Egiptuses AI tüüpi hotellis viibinud, seega ei oska millegagi võrrelda. Salati- ja magusavalik oli rikkalik, igal õhtul küpsetati lisaks muudele pakutavatele toitudele restorani õues pitsat ja loomalihast toite, ka maksa. Lisaks oli erinevatel õhtutel valikus erinevate maade toidud. Valge vein kõlbas hästi juua, kange alkohol ja restoranis pakutav kohv mitte eriti. Puuviljavalikus olid valdavalt melon, apelsin ja mandariin ning banaan. Ei oskagi väga midagi lisada, ilm oli ilus, vesi oli külm, päikest jagus. Õhtul on õues pisikesed nähtamatud ja hääletud sääsed! Kuigi mingi tossuga tehti neile seal tõrjet. Hilise väljaregistreerimise tasu oli toa kohta 20 USD kuni 18.00 ja peale seda 30 USD. See siis juba ilma lõuna- ja õhtusöögita. Kui soovid väljaregistreerimise päeval peale hommikusööki veel toitlustamist, lisandub 20 USD, aga ma ei mäleta kas see oli inimese või toa kohta. Naudi puhkust! Hotelli territooriumil on see võimalik, aga väljaspool seda vahepeal juba peaaegu et võimatu :). Meeletult agressiivne kaubandus kohati.