Ann88

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh ivok65 kogemuse jagamise eest. :)

Huvitav, kui printida testi tulemus välja keskkonnas https://api.testi.me/results genereeritud paber, siis see peaks olema valiidne ka reisimisel?

Terviseameti kodulehel on kirjas "Kui Sinu koroonaviiruse SARS‑CoV‑2 testimise analüüs on teostatud SYNLAB Eesti laboris, siis on võimalik tasuta sertifikaat genereerida TESTI mobiilirakenduse kaudu. Rakendus võimaldab vaadata koroonaviiruse testide tulemusi, jagada enda tulemust PDF formaadis ja genereerida ise vastusest sertifikaat. TESTI mobiilirakenduse saad allalaadida veebiaadressilt https://api.testi.me/install."

Suured tänud ivok65 info jagamise eest. Sellest on palju abi. :) 

Kas siin leidub reisijaid, kes on lasnud teha Sansibaril Covid-19 testi? Palun jagage kogemusi, kus tegite ja kui kiiresti tulemused saite (sh kus tegite)? Kas on tulemust võimalik ka emailile saada?

Ise leidsin info, et seal saavat teha järgmistes kohtades:

1. Emergency Operation Centre (EOC), Lumumba

2. Global Hospital, Vugu

3. North Valley Hospital (Nungwi)

Kilpkonn, ilmselt Sina leiad vastuse paar rida ülespool ivok65  väljatoodud kommentaarist + Txnis  poolt postitatud lingist ehk hetkeseisuga kohustus ei ole, aga kui peaks juhtuma olukord, kus pead lennufirmat vahetama sest Sinu lennuk läheb rikki ja Sind suunatakse KLM lennule, siis KLM küsib vastavat tõendit. :)

Minu küsimus oli ajendatud tõesti sellest lähtuvalt, et lennufrima (sõidan KLM'ga) küsib seda. Aga ehk on kellelgi kogemusi Dar es Salaam's COVID 19 testi tegemise osas ja oskab soovitada, kus teha.

Ivo, kas oled juba välja uurinud, kus teha test, kui plaanid naasta Eestisse tagasi? :)

Kas keegi kohalik (kommentaare lugedes tundub, et siin on isikud, kes elavad pikemalt seal kandis) oskab jagada info, kus oleks kõige mõistlikum teha Covid-19 testi (konkreetne asukoht), kui lend väljub 23:40 Dar es Salaam'st? Mõni hea koht eelmainitud linnas? Iga soovitus on teretulnud.

Ma ei ole veel pileteid ostnud, kuid vaatan samuti ühte pakkumist, kus tuleb olla 19 tundi Sheremetjevo lennujaamas. Lend jõuab südaööl ja lahkub järgmise päeva õhtul kell 19. Kas ma saan õigesti aru, et seal sellist varianti, et oleks lennujaama hotell, ei ole? tundub kuidagi maru piinarikas 19 h tulevat, eriti kui öö vahele jääb. :)