LilMeanie

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Passisin nende ukse taga seal, kus nende kontor on - neil silt ka ukse peal. Seal ei olnud mitte kedagi kohal ja ei tulnud ka. Telefonile keegi ei vasta ja läbi ukse vägisi ma ka minema ei hakka. Nende puhul ei oleks üldsegi nii kindel, et midagi teada antakse - seisaks pärast sadamas oodates nagu tropp, käes vautser mis ei kehti ja Nordland telefonile ei vasta.. jube tore seiklus ikka.

Ma ju räägin, et Nordlandis ei võta keegi telefoni, ei vasta meilidele, olen ukse taga passinud tunde ja mitte teegi ei ole ega tule kontorisse, kuigi peaksid olema avatud 9-17. Ses suhtes ei olegi mingit garantiid mul kui kliendil, et reis ka toimub. Kõige jubedam oli ikka oma emale öelda, et sellel aastal jääb see kauaoodatud reis ära. Nendel põhjustel ei soovita seda firmat usaldada ja nendega asju ajada.

Jah, sseega jääb Viru Reiside poole pöördumine ka ära. Nordland Travelist veel nii palju, et kohe lõpeb see maagiline nädal, mille jooksul nad pidid mulle arve saatma ja arvake kas seda on tulnud. Lisaks kirjutasin nende fb lehele arvustuse, et ka teised teaksid mis firmaga tegu on ja see kustutati 10min pärast ära ja nii tehti ka järgmise postitusega. Selleks neid aega on, aga mitte oma kliendile ühe e-maili saatmiseks ja kõnedele vastamiseks. Uskumatu ülbus ikka. Viimane teade, mis mulle nendelt tuli kui küsisin, et miks telefonile ei vasta ja millal ma arve ning kinkekaardi saan, oli selline: "Oleme avatud 25.02, ilusaid pühi!" Omast kogemusest tean, et nende avatud tähendab seda, et kedagi kontoris ei ole kuigi kodulehe seisab, et 9-17 avatud ning veab kui keegi telefonilegi vastab ja seda ka umbes sellise häälega nagu oleks eelmine päev pidu pikale veninud ja et helistaja on kõige suuremaks tülinaks üldse. Nagu ei tahakski, et neil kliente oleks. Igal juhul loodan, et see "firma" varsti enda putka kinni paneb ja et inimesed seda teemat siin ka loevad, siis on niigi palju mu kannatustest kasu.

Olen uurinud neid teisi firmasid küll, aga enamus neist vahendab firmat Viru Reisid ja selle firma kohta ei ole küll midagi head otseselt kuulnud, lisaks on see Tarbijakaitse mustas nimekirjas. Bremmer Reisid on oma reisi juba välja müünud (arvatavasti grupp bronnis terve bussi) ja kui nüüd oleks keegi, kes mu kahtlused Viru suhtes ümber lükkab, siis julgeks ka nende kaudu seda asja ajama hakata. Võib ka muid firmasid soovitada (isiklikest kogemustest) :)