arpeau

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eelmine aasta oli terve Horvaatia juunis juba 99% välja renditud. Koha peal võid saada teab-mis ööbimise. Kui üldse veel ruumi on. Väga popp koht.

Palun jääda teemasse: "poola teed!", mitte: "kes jaksab, see vajutab!"

Kasutan MapFactory Navigatorit SonyEricssoni telefoniga ja seal saab ka salvestada GPX faili, mille hiljem saab avada erinevates 'vaatajates'.

Soovitan!

Tere

On samuti plaan hakata autoga Horvaatia suunas sõitma. Sooviksime peatuda Brnos või siis Viinis. Olen uurinud siin erinevaid kiirteid ja nende maksustamist. Kas kellelgi on kogemust, et mis moodi see kiirteede eest maksmine käib? Vaatasin (googlemapsist), et Brnost välja sõites ei paista ühtegi putkat või muud sarnast tõkkepuuga ehitist, kus peaksin maksma kiirtee eest. Samas - nagu aru olen saanud - tuleks Brno-Viin (maantee nr 52) eest maksta. Või siis mitte?

On kellelgi kogemusi ja teadmisi jagada?

Tahtsin veel lisada, nii igaks juhuks, et minul on kohaliku transpordiga, eriti Dalmaatsia, rannikul selline kogemus, et pool tundi hiljaks jäämine on normaalne. Arvestage vahemere äärse ajakuluga. Seal ei ole Saksamaa :) Aega on! Päike paistab ja on soe! :)