Spandauer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Bussiga Berliini on suht väsitav, kuid talutav. Seda juhul, kui rahaline vahe lennupiletiga on suur v6i kui on kotte rohkem.

6elle-veini osas ei ole ma kuidagi n6us Johhaidii pandud diagnoosiga. Kuna olen Saksamaal välja6ppel, siis olen pidevalt koos noortega, kellel pole palju raha, kuid kes pole mitte parmud. Ometi on meil siin m6tteline piir - üle 40 sendi ei maksa me poes 6lle eest ega 1.80€ veini eest. Tavaliselt joome veini, kui on sooduspakkumisi. Nagu siin keegi eespool märkis, on sageli pakkumises täesti häid sordiviinamarjadest KUIVI veine(Merlot, Shiraz, Chardonnay jne.), mida ei saa nimetada peediks. Väita, et me peaks sellepärast ühiskonna p6hjakihis olema, on üpris üleolev. Poes v6ib tihti näha, kuidas selliseid jooke laovad kärusse täiesti tavalised inimesed, kellel ei ole rahaga laiutada. Toome ise sageli poistega nädalavahetuseks kasti Oettingeri (suur pudel 0,29 senti). No ei ole see mingi solk, tavaline lihtne 6lu, isegi parem Saku pilsnerist.

Rääkisin siinsetele kaasv6itlejatele, et Eestis klassifitseeritakse meid parmudeks. Poisid said veidi pahaseks ja m6nede Sternburgide toel sündis plaab s6ita Eestisse, et au puhtaks pesta. Kui rääkisin, et Eestis maksab tavaline lihtne 6llepudel ilma soodukata 0,90€, siis vaibus tuhun ruttu. Nalja ja l66pi sai igatahes nabani.

Aga t6epoolest ei tohiks kuidagi k6hnema rahakotiga inimesi halvustada.