nodzu1234

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
5 postitust
57 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mia, ei ole nii. Swedist saab kõiki Visa variante - tavaline, Gold ja Platinum, saab nii määratud kui ka mittemäärtaud tagasimaksega. Võimalik et kogu info pole kodulehel väljas aga kui helistate klienditukke ja kysite, siis nad pakuvad lahkesti. Nii et kellel probleem,. saab Swedist lahenduse. Nordea ja LHV ei paku Visat ning Danske tahab kahjuks yldse eraklientide ärisuuna ära lõpetada.

Mul olek veel yks kysimus - mis vahe on kas osta lennupiletid momondo.ee või momondo.fi lehelt (juhul kui mingi jama peaks juhtuma) - kas soome portaal on usaldusväärsem või...?

Jmets - infoks, et mõni pank ei paku tõesti VisaCreditit, kuid Swedbank pakub. On veel võimalus valida, kas tahad tavalist, Goldi või Platinumi. Kaardi tellimisest kättesaamisini kulub ca 4-6pangapäeva, Postiga võib kätte saada kiiremini kui kontorisse järgi minnes.

Aitäh kõigile asjalike kommentaaride eest! :) Seekord ei haknud siiski neid portaale katsetama, kuna reisiseltskonnas on inimesi väljastpoolt oma peret. Kui vastutan vaid enda eest, siis teine asi.

Aga mis on vahet, kas osta momondo.fi või momondo.ee vahendusel (et kui mingi jama peaks realiseeruma)?

Ja kas on ka selliseid reisikindlustusi, kus reisitõrge kataks rahutusi/terrorismi jms?

AndresR, Aga oskad Sa öelda, millised on sellised portaalid, mida julgeb kindlalt soovitada? Minu soov oleks minna Portosse oktoobris. Läbi momondo.ee pakuvad soodsa hinnaga järgmised portaalid: EDreams, Mytrip ja airtickets.com. airtickets.com kohta kirjutas flyertalk.com , et see on scam. (vt minu postitus 2 h tagasi) Kas ülejäänud portaalid - eDreams, Mytrip - toimivad korrektselt igas olukorras?

AndresR, mitte mõhkugi ei saa aru... Momondo on otsimootor, kuid OSTMA peab pileti ikkagi mingi portaali (mytrip, tickets.ee) kaudu? Või saan ma millestki valesti aru?

Olen algaja reisija ja ma pole kunagi lennupileteid ostnud mujalt kui lennufirmast. Need vahendusportaalid airtickets com jms on minu jaoks nagu hiina keel. Peangi silmas, et kui midagi juhtub, kas siis saab asjad korda kui ostetud mingite portaalide vahendusel? ...kuna minek läbi Istanbuli ja seal regioonis on teatud pinged... vähem kui nädala tagasi olid tankid Atatürki lennujaamas ning lennijaam suleti... Ja kuna siis foorumis polnud nende portaalide kohta eriti infot siis otsisin airtickets com kohta infot ja sattusin flyertalk lehele, mis andis selge hinnangu, et nimetatud portaal on scam: http://www.flyertalk.com/forum/online-travel-booking-bidding-agencies/1562307-airtickets-com-scam-website.html Tihti kasutatakse sellist kavalust, et portaal muudab ära eesnime ja perenime, st kokkuvõttes on pilet kasutuskõlbmatu ja raha tagasi ei saa. Ehk siis minu küsimus: mis portaalist võib rahuliku südamega pileti osta, arvestadas, et vedaja on turkish ja transiit läbi Istanbuli?

Tänud jmets. Aga kuidas nüüd neid piletid osta??? Momondos on odavam kui Turkishi lehel, momondost on link Mytrip, tickets.ee, airtickets või Bravofly lehele. Kas kõik need firmad on ok või mõni parem ja kas see hind millega nad müüvad on lõplik, st ei lisandu mingeid krediitkaarditasusid jms? Pole kunagi selliseid tehinguid teinud ja seetõttu pelgan väga... :(

Tere, oleks soov lennata Tallinn-Porto-Tln, 20-29.okt, vedajaks Turkish terves ulatuses. Momondos näitab hinda 156 ja TK lehel 179. Transiidi aeg on minnes 10h40 min ja tulles ca 12h. Meile on oluline transiidi puhul tasuta öömaja+transfeeri. Antud reisil transiidid üle 10h ja varasemat lendu ei lähe. Kas tasuta hotell kehtib ka siis kui osta mitte TK enda lehelt? Seltskond kokku 4 inimest, seega hinnavaheks kokku 92€. Kas tasub ära ja mis lehelt soovitate osta? Soodsaimad on MyTrip, tickets.ee, airtickets, Bravofly. Hinnavahe 92€ on MyTrip, teistega vahe väiksem. Meil on olemas Mastecard, Amex ja ka Paypal. Mis lehelt peaks piletid ostma - palun aidake, olen loll ja roheline :) :) AITÄHHH! :)

Tundub, et Wizz lõpetab Riia-Pariis suuna.
 Ei tea ainult, mis kuupäevast.

Aitäh kõigile vastajatele! Wizzair saatsis nüüd siis kreeditarve ära. Jama aga selles, et kreedit arve on 60€ ulatuses väiksem. Krediteeritud oli ainult Fare Price, aga lõpphind koosneb ju veel paljudest muudest tasudest nagu Administration fee, SMS confirmation fee, lisaks otsisn juurde Large Cabin Bag ja veel WIZZair Club liikme staatuse. Kui ma seda lendu ei tee, siis pole mulle vaja ei SMS confirmationit, Large Cabin Bagi ega ka mitte klubiliikme staatust!!! Mida nüüd teha, kuidas nendega vaielda? Otsin 2 piletit, kokku läks 260€, tagastada kavatsevad nad ainult 203€. Vahe ligi 60€ minu kahjuks!

Ja kuna mul veel reisikindlustust pole tehtud, siis praeguse õnnetuse vastu ei saa vist enam kindlustust võtta ka (et kindlustus mulle ka tagasilennupileti hüvitaks)??

Koopakoll, aitäh, aga minu küsimus ei seisnud selles, kuidas Pariisi saada.

Mind huvitab kuidas käituda olukorras kui Wizzair mu pileti üles ütles? Mida on võimalik neilt nõuda?

Mul on tagsipilet Air-Baltikuga, ostsin sellele ka söögid juurde. Kas Wizzair peaks nüüd minu Air-Balticu pileti suunal Paris-Riga ka kinni maksma või ei???

Reisikatkemise kindlustust pole veel jõudnud teha ja nüüd oleks vist juba hilja ka, kuna tühistamisteade sai minu emeilile juba saadetud_

@AndresR, jah just seda ma vaatasingi ja tahaks nüüd osta.

BudgetAir andis kõige odavama hinna UIA lennule. Pole sellistega mingit kogemust ja kiire on ka ... kõik kommentaarid on VÄGA teretulnud!

Mis leheküljelt neid pileteid osta? UIA leheküljelt näitab kallimat hinda On mingid vahendajate saidid, kõige odavamat hinda näitab travelgenio.com, kõige kallim e-bookers.fi, kusagil vahepeal on tripsta. Pole neid vahendajaid kunagi kasutanud - mis ohud sellega kaasnevad võrreldes otse UIA-lt ostmisega? Hetkel on hind vahendajalt sutsu soodsam. SELLEGA ON KIIRE - PALUN AIDAKE!

Lenda Veneetsiasse ja sealt laevaga Pulasse. Hindade kohta ei oska kahjuks öelda, pole ise käinud.

Kas see on veel saadaval? Kas seda saab kasutada ka osade kaupa? Asun ise Tallinnas. Saadan oma tel.nr privaatsõnumisse.

tundub jah, et ongi TAP lendudega kõik. Tallinn lennujaama sait näitab märtsis TAP lende, aga ilmselt neil siis aegunud info?

Paraku meie rahvaarv on väike ja lennundus on volüümi bisnes. Sama asi näiteks metrooga - alla 1 milj elanikuga linna metrood ei tehtud (nõuka ajal).

Hetkel TAP otselende Tln-st juunis ei näita ükski otsingumootor. Tln Airport lehel on lennuplaanid väljas kuni 31.03-ni. Kõige odavam TAP otselennu hind mida ma olen näinud oli ca 225 (seda müüdi Touresti jm aegadel). Loomulikult on TP hea vedaja: head lennuajad + tasuta söök-jook-vein pardal . Äraantav pagas ka hinna sees, aga suvel saab käsipagasiga hõlpsasti hakkama.

Tegelikult oli mu küsimus hoopis ümberistumiste miinimum aegades konkreetses lennujaamas. Aga aega on veel väga palju, eks ma uurin asja hiljem. Osad lennugraafikud pole vbl veel väljaski ning liiga pikalt ette osteshinnad kallid.

Merilee, tänud! Kasutan ka azairi. Riiast minnes oleks ümberistumised liiga pikad.

No vahe on ikka suur ja kui korrustada see veel inimeste arvuga, siis selle raha eest saab juba nädalaks rendiauto vms. Pagasitasu ei tule, kuna käsipagas. Kokku transport Tln-leedu-Tln koos lennujaama parkimisega 130.- mida saab ära jagada inimeste arvuga autos (endal ära proovitud). Aga me läksime praegu teemast kõrvale. Minu põhiküsimus oli siiski ümberistumistega.

Kas kellelgi on kogemus Frankfurt HNH lennujaamaga, kas 50 min on piisav ümbersitumiseks?

UK erinevad Londoni lennujaamad – mis seal oleks miinumum aeg et jõuaks ümberistuda?

Olen varasemalt ryaniga sõitnud 2 sihtkohta, aga need olid otselennud.

Ma käisime ka koolivaheajal. 2 päeval oli üsna halb ilm. Kas teil õnnestus Grotto di Nettunos käia? Ja kas käisite jala või laevaga? Meil ei vedanud - oli tuul ja lained ja koopad olid suletud, isegi jalgsi ei lasted sisse. Ei saanud kahjuks ka järgmisel päeval minna, sest koopakülastus olid plaanitud eelviimasele päevale ja järgmise päeva hommikul pidime juba rendiauto tagastama.

Ma arvan, et Sardiinia külastamiseks ei tasu võtta ööbimiseks ühte kohta - siis oled ühe koha vang ja muu võib jääda nägemata. Sardiinia on ranna ja/või matkapuhkus. Seal on palju erineva tasemega matkaradu, sh "euroopa Grand Canyon". Kõige tähtsam riietusese on korralikud tossud või matkasaapad.

see Clubstravel on ka stiilis, et tähtis on protsess, mitte tulemus. Üheotsa lennuaeg nii pikk, et selle ajaga saaks sõita 3x Taisse

Näiteks 02-09.dets : 06.00-06.55 Riga-London (wizzair) 08.00-12.30 London-Tenerife (monarch)

10.50-16.35 Tenerife-Düsseldorf (ryan) 17.50-21.00 Düsseldorf-Riga (ruan) kokku 139€