cryzzu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palun infot selle kohta, et kas Disneylandi parkidest seest saab ka osta teise päeva pileti soodsamalt, nagu tihti veeparkides ja lõbustusparkides on? Näiteks et külastame ühel päeval Animal Kingdomit ja kas sealt lahkudes saab osta (soodsamalt) sissepääsu näiteks järgmiseks päevaks Magic Kingdomisse? Ei oska ära otsustada, kas jõuame käia ühes või kahes Disney pargis, seega tahaks ära osta vaid 1 pargi pileti ja siis kohapeal otsustada, kas külastada ka teisel päeval teist parki. Kuna internetist ette ostes on soodsam, siis seetõttu küsingi.

Tänud väga põhjalike ja heade soovituste eest! Võibolla tõesti jätame siis Dubrovniku ära. Igatahes kaalun põhjalikult ettepanekuid ja veel on aega ettebroneeritud majutusi ära öelda.

tänud soovituste eest! Majutus meil tegelikult broneeritud juba. hinnad polnud küll teab-mis-soodsad, aga ka mitte üleliia kallid. Plaanime ikkagi ka Dubrovnikut külastada (meile sobib tegelikult aktiivne puhkus, olgugi siis, et lastega) :), majutus seal Bulevar Apartments-is broneeritud. ps! Kas oskad öelda, kas Dubrovnikust laevaga Splitti saab? Jadrolinija graafik näitab, et ei saa.

Kõik Rixos keti hotellid Türgis (erinevates asukohtades) on väga head!

Tänud RL! Sellest esimeset autorendi lingist oli palju kasu - seal oluliselt soodsam, aitäh! :)

Täpsustan - reisi eesmärk pole mitte laste lõbustamine, vaid see on tegelikult meie pulmareis, lapsed (ja vanaisa-vanaema) on lihtsalt kaasas. Tahaksime selle lühikese aja jooksul võimalikutl palju Horvaatiat näha, mitte ainult rannas puhata. :) Hetkel olen hädas hoopis rendiauto leidmisega, kuna selliseid, kuhu 6 inimest peale mahuks nädalaks alla 750€ ei saa (+sellele lisandub ju bensiinikulu, mõnes kohas ehk ka teemaks?). Olen uurinud http://www.economycarrentals.com ja http://www.peugeot-rentacar.hr aga mõlemad kallid (viimase puhul teeb kalliks see, et soovime rentida splitist-splitti, mitte dubrovnikus). Samuti ei leidnud ma infot laevaliikluse kohta Dubrovnikust Splitti, http://www.jadrolinija.hr/default.aspx?dpid=1336 kodulehel on toodud, et dubrovnikust saab vaid lähedal asuvatele väikesaartele ja viimastelt omakorda Splitti ka ei saa. Ja kuidas on taksohinnad seal, nt sõitmiseks 20km?

Meie lähme pulmareisile Horvaatiasse, Splitti. :)