trip-krainetrip-ukraine-dark

Luule.tamm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime Mekongi Delta tuuril 1 päev (selle aasta novembris) ja oli täiesti piisav. Väikese paadiga jõel, mesilaste pidamise imetlemine, kookosõli pressimine ja jääkidest kommide valmistamine. Siis väikeste kanuude taoliste paatidega mööda delta kanaleid (väga muljet avaldav) Ostsime selle tuuri HoChiMinh City tänavalt suvalise turismibüroo pakkumisest ja oli suht odav . Hotell pakkus kordades kallimalt.

Meie reis Lõuna-Vietnami oli november 2014. Reisiplaan oli koheselt arvestatud et igas sihtkohas viibida 3-4 päeva. Alustasime HoChiMinh Cityst . Olime seal 4 ööd ja täiseti piisav et kõik mis meile huvi pakkus ära näha (s.h. Mekongi Delta 1 päev) Edasi lendasime siselennuga Da Nangi ja sealt taksoga Hoi An. Väga mõnusa atmosfääriga linnake. Piisab 3-4 päeva ja sealt jällegi siselennuga Phu Qucci saarele, tõeline paradiisisaar , ööturg mereandidega , mida võib tõeliselt nautida. Saarel kindlasti igav ei hakka kui aga aega jätkuks. Hotellid olid Booking.com broneeritud ja jäime väga rahule. vajadusel võin ka hotellisoovitusi anda.

tere Auto rentimise kohta "soodsalt" kommentaari ei oska anda, kuid mugav on seal reisida ööbussidega, sest vahemaad on ju pikad. Istud õhtul bussi ja hommikul oled juba üle 1000 km maha sõitnud. Väga mugavad bussid. Kui on midagi muud huvi reisi kohta küsida siis vastan meelsasti.

Käisime Albaanias umbes kolm aastat tagasi. Reisiplaani koostasime nii et Albaanist läksime edasi Korfu saarele ja tagasi tulles jälle Tirana kaudu Eestisse. Albaania jättis väga kustumatu mulje, loodus väga ilus , lahked inimesed ja hinnatase igati meie eestalse rahakotile. Kuigi olime mõned hotelli broneeringud Booking.com kaudu kinni pannud, kuid isegi seda pole vaja. Tirana kesklinnas väljakul on hotell kuhu saab toa 40.- EUR kahele öö ka kohapeal.See oli muidugi kõige kallim öömaja sellel reisil. Muidugi milline marzruut valida meie liikusime serpentiine mööda alla poole et laevaga üle minna ja Korfule jõuda. Söögikohad on kõik võrratud, sest sind võetakse vastu kui külalist ja laud kaetakse väga rikkalikult.