KarinM

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tõstan teemat, et uued potentsiaalsed vastajad märkaksid :)

Aitäh positiivse tagasi eest! Reisimaailm on kord üks kõikehõlvam valdkond ja suhteliselt keeruline küsimustikku mahutada. Pidin ikka kurja vaeva nägema lahterdamistega, uskuge mind :)

Paraku on Veigol õigus - seljakotireisijatel natukene keerulisem seda küsimustikku täita, aga mitte ilmvõimatu. Esimese variandi all saab panna "other" - olen seljakotireisija... edasiselt iga kanali puhul valida "ei oska öelda" ja suhtumist internetist tellimisse saab ka kindlasti vastata ja väljendada (sest see suhtumine ei tähenda kuidagi, et sa ka reaalselt reisiteenuseid internetist ostaks). Algus siis vajab jah natuke rohkem läbimõtlemist, et kuidas vastata.

Kindlasti postitan siia uuringu järgselt ka võimaluse uuringu tulemustega tutvuda või nagu ettepanekuna toodud, kirjutan kokkuvõtva artikli.

Suured tänud kõigile senistele panustajatele!

Ja kutsun üles kõiki veel kindlasti vastama - valim on juba paari esimese päevaga üsna korralik - nii saab ka suuremaid üldistusi teha üldkogumile!

Küsimustik üleval 10. aprillini.

Karin

Tere, Antonio! Sellise nähtuse puhul tuleb märkida nii, et lennupileti ostad ise internetist ja hotelli ostad otse teenusepakkujalt (sest seda Sa ju teed) :) Seega see variant täiesti olemas ("Kasutan reisiteenuse otsepakkuja abi") Kui tekib veel küsimusi, olen ikka abiks!

Uuringu tarbeks on tähtis liigendada, milliseid reisiteenuseid ostad pigem internetist, milliseid mitte.