aihhi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

hetkel on oht et torm oli pohjusex ja siis ei saa kompensatsiooni lennufirmalt. kindlustus maxab kulud. ex nyyd peagi kuulen põhjust. Tip. ma ei lugenud tõesti sealt valja miks ei peax saama kompensatsiooni.

Mulle öeldi, et kui näiteks tugev tuul on põhjuseks, siis lennufirma midagi ei hüvita. Tundub, et tuule tõttu on tõesti see lend suisa ära jäetud. Siis maksab ainult kindlustusfirma?

Tänud Meim. Meil lugu selles, et lend koju algab väljapool Euroopa Liitu. Turkish Airlines. Kas selle kohta on ka midagi konkreetset?

Mul värske juhtum.
Vanemate lend pidi toimuma täna kell 6:10 ja jätkulend vahemaandumisega Tallinna (1h10min lendude vahe). Eile saadeti meil õhtul, et Tallinna lend on lükatud ööpäev edasi ja nad peaks ööbima vahepeatuses. Helsitasime lennukompaniisse ja leidisme veidi parema lahenduse, stardivad 2 päeva hiljem hoopis ja peaksid saama nüüd otse nagu lubatud Tallinna.

  1. Kas on võimalik küsida kompensatsiooni?
  2. Mis summas?
  3. Kust peaks alustama? Kas Tallinnas oleva kontorile helistamisega?

Mis kell see valguseshõu on?
Kas keegi on käinud ka www.gardensbythebay.com? Kui kaua seal võiks aega veeta ja missuguses aias sel juhul käia või soovitate midagi muud selle asemel?

Tänud. Panen nüüd plaani kokku.

Tänud kiirete vastuste eest.
Kas olete ööbinud ka Marina Bay Sands hotellis? Ei leidnud esimese hooga Check in/out kellaaegu ehk siis kaua seal võib üldse liguneda.
MIs muljed on neil, kes seal on ööbinud?