kertttu123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saingi inglise keelse :) Suured tänud Dzään abi eest!!!

Tere! Minul on küsimus, et kas see ESTA luba peab olema inglise keelne? Kui tahan välja prntida, siis kogu tekst seal eesti keelne ju. Kas tollis ja lennujaamades probleemi ei tule sellest.

Tänan vastamast!

Selge, tänan vastuste eest! 13 päeva veel reisi jäänud, eks näis mis kohad valida saab, sest lennupiletite ostmisel neid ei valinud. Tundus liiga mõttetu raha selle eest välja käia :) Eks näis kuidas lennu pisike vastu peab. Loodame parimat.

Tänud info eest!

To norsu: Kus kohast teie küll nii odava leidsite? Vaatasin kõik kindlustuspakkujad enam vähem läbi ja hinna poolest kõik ühte auku.

Lend läheb Helsingist, ehk siis äkki saab käruga lennukini mindud. Uurin seda veel, helistan Finnairi. Ilmselt nii kõige kindlam.

Kindlustusest - tervisekindlustuse ja pagasikindlustuse teeme igal juhul. Pigem mõtlemegi, et kas teha reisitõrge ka. Ilma reisitõrketa tuleks 4 inimese peale kindlustus ca 250€, aga kui tõrke kindlustus juurde siis summa kohe ca 550€.

Kas tõesti nohu korral tuleks ka kaaluda lennu katkestamist :( Oleme seda nii kaua oodanud, ajalises mõttes ei saaks seda edasi ka lükata, ilmselt siis jääkski minemata.

Tänud vastuste eest!

Aitäh tripp!

Piima oleks tahtnud soojendada seetõttu, kuna laps harjunud sooja jooma. Nii palju kui külmemat pakkunud olen, ei ole meeldinud. Okei, kui lennujaamas ei müüa, kas pardale enda oma võib kaasa võtta? Need on siis sellised 200ml tetrapakendite sees.

Eks siis elame ka meie selle lennu üle, ilmselt pabistan rohkem kui asi väärt.

Küsiks veel kindlustuse kohta. Kas reisitõrkekindlustust oleks vaja teha. Selles mõttes, et oleme seda reisi nii kaua oodanud ja haiguse tõttu (lapsel väike palavik, või ise haige) ära ei hakka küll jätma. See reisitõrkekindlustus moodustab poole kindlustuse summast, kogu kindlustus maksab mingi 550€ neljale reisijale. Pagasikindlustus tundub ka natuke mõttetu, otselend ju. Ei tea kui suur tõenäosus on, et pagas kaduma läheb või mis iganes, et katki läheb.

Tänud vastajatele!

Aitäh aitäh kõigile!

Kas pagasi saan lennujaamas ka lisada piletile juurde. NY minnes paneks kamba peale ainult ühe pagasi aga tagasi tulles ei tea praegu, kas tuleb 1 või kuni 3 pagasit. Et kui ma tagasi lennule lisan 1 pagasi ära ja tagasi tulles selgub, et asju on ostetud rohkem, et vaja lisa pagasit, et siis saab selle eest tasuda ka NY lennujaamas?

See nüüd küll tore pole kui tekki ja patja ja ka ei pakuta. Pojale tahaks ikka teki peale panna magamise ajaks. Ei tea kas, seda küsimise peale antakse ja kas ikka tasuta need?

Söögi poolest olen kuulnud, et see toit ei pidanud nkn eriti maitsev olema. Usun, et täiskasvanud inimesed suudavad selle 8,5h lennu ka ilma hakkama saada, arvestades seda et lend ju läheb õhtul.

Plaan ongi ise midagi kaasa võtta, mõni saiaka vms ja asi korras. Toitu võib ju käsipagasisse ikka panna? Ilmselt jooke mitte.

Helsingist Norra sõites maksike lennul 2 kohvi eest mingi 7-8€ :D

To vatse: ei tea kas see on 100% kindel, et kuni lennukini võin lapsega kärutada, see oleks supper hea küll?

Tänud asjalike kommentaaride eest!!! :)

Tänud vatse!

Kui tahaksin kergkäru lapsele kaasa võtta, kas see läheks ka siis pagasi alla ja peaks tasuma 33€?

Oi kui tore, et seda pagasi asja saab maha võtta. Söögi kohapealt ka olen kahe vahel, kuna õhtune lend, siis laps loodetavasti jääb nkn tuttu ja temale võtaks ise midagi lennukile kaasa süüa. Ise täiskasvanud peame ju vastu selle 8 tundi.

Aga ei tea kas lennukil saab piima ka soojendada lapsele? Või lasta soojendada teenindajatel.

Aitäh naksitrall vastuse eest! :)