Vito

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

"Keegi ei saa sul iga poole tunni tagant pakkumisi üle kontrollida." Loe ennem põhjalikult mida ise kirjutad ja millele vastus tuleb

Trip.ee tuli info! Lugesin... olen koheselt otsinud kogu info selle kohta, antud info oli vale ja soovitati pöörduda foorumisse, mida ma tegingi. Siin ei saanud ka mingit infot...mis edasi? Noormaalsed inimesed seletavad ka normaalselt, ei tea mis sul viga on, võiksid olla veidi viisakam ja abivalmiv...

Sa Norsu mingi närviline tüüp vä? Ma saan aru, ja mulle ei ole vaja midagi kontrollida, sain siiani ise hakkama. Kui sa oleks veidi viisakam siis ma seletaks sulle täpselt aru, mis ja kus info praegugi üleval.

Mis tagantjärgi, eile sai postitatud, eilsest ma otsin ja ei saa aru pakkumisest, sest sellist hinda pole olemas! Reklaami edastab trip.ee ja antud juhul levitab valet infot. Ennem kui postitada ja jagada, tuleb kontrollida, kas asi vastab tõele või mitte.

Algpunktid: 

Amsterdam

Müügiperiood: 

27.04.2014 - 29.04.2014

Väga kahtlane reklaam igatahes, keegi midagi ei tea, kirjutage foorumisse, foorumis ka ei tea midagi. Mis mõtte sellel trip.ee üldse?