griselda

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nagu eespool kõnelejad, soovitan samuti üle vaadata reisiplaan, sest Lõuna-Aafrikas ei ole linnad see, mida külastada, vaid rahvuspargid, matkarajad jmt. Rendiautoga liikumine on kõige mugavam, kuid valitud BazBus peaks ka mugav olema. Ööbimiseks on hostelid soodsad ja head.

Kaplinnas soovitan aga küll rohkem aega veeta, sest Kaplinna ümbrus on tõesti vaatamist väärt. 3 ööd Kaplinnas on kindlasti vähe, kui tahad külastada Stellenboschi, Cape of Good Hope'i ja Table Mountain'i. Stellenboschi veiniistandustesse on ka raske ligipääs oma autota. Tuleb mingi tour bookida. Cape Peninsule jaoks on rong põnev ja odav, kuid päris neeme tippu (Hea Lootuse neem) sellega ei saa (vt blogipostitust) ning lisatour maksab 20 euro kanti.

Panen siia oma blogi viited, kust võid leida asjakohast infot: http://kaplinn.blogspot.com/2012/09/kwazulu-natal-draakonimaed-ja-lion-king.html http://kaplinn.blogspot.com/2012/10/avastamas-louna-aafrika-vabariiki.html http://kaplinn.blogspot.com/2012/11/mart-kaplinnas-rongiga-simons-towni.html

Garden Route'il oled linnad paika saanud. Vaata kindlasti üle netist, mis seal lähedal teha saad ja kuhu minna, sest Knysna üksi on 3 ööks väga väga palju. Kohalikud tripid võivad üsna kulukad olla, sellega tuleb arvestada, eriti kui sul transpordiks valitud Bazbus ja liikumisvabadus seega piiratud. Draakonimägede jaoks soovitan piisavalt aega varuda.

Edu!