tereummikust

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleneb, kui asjalik oled. Soovitaks minimaalselt 1h30min. Lennujaam nagu lennujaam ikka.

Lisa, natuke Googlet ja vastus käes. Tundub, et veedame enamuse oma Cambodia puhkusest Koh Rong'il. Aitäh!

Tänud vastukaja eest. Aga kohad ranniku ääres nagu Kampot ja Kep jne pole väärt tutvumist? Ma ise algselt mõtlesin Phnom Penhist liikuda Kep'i ja sealt mööda rannikut edasi liikuda, aga kui on oht, et kohad sarnased, rannad ilmetud (nagu lugenud olen), siis ei ole huvitatud eriti raha ja aega kulutama. Lisaks olen lugenud, et rannad paremad Tai piiri äärsetel aladel (pole veel kohanimedega tutvunud).

Sisetasin saare Koh Rong Tripadvisorisse ja sealne info väga minimaalne, näiteks 0 hotelli. Olen väga rõõmus, kui saared turistidest puhtad, kuid kas ikka mõistliku hinnaga ööbimiskohti leidub? Lisaks, kas reisimine taolistele saartele omapäi on turvaline? Millal viimati Cambodiat külastasite?

Mis need vajalikud paberid on? Nagu ma siiani aru saanud, on viisa taotlemine koha peal ja ylidselt lihtne protsess?

Ait2h lingi eest, uurin l2bi :)

Selge, istusin maha ja m6tlesin natuke aega ja otsusasin, et reisin hoopis Vietnami ja veedan esimese kuu seal, reisides p6hjast Hanoist alla l6unasse Ho Chi Minh .. Pole veel liiga palju j6udnud reisiplaani koostada google mapsis, sest olen ise hetkel Austraalias ja interneti juurdep22s on ysna piiratud.

Igatahes kas keegi on sellel marsuudil reisinud v6i oskab muidu 8elda teatud kohanimesid, mida kindasti kylastama peaks? Kindlasti selgub palju ka koha peal aga k6ik info on siiski v2ga teretulnud. Aega on 4 kuni 6 n2dalat ja hiljem plaanis l6unast l2bi Cambodia Bangkoki reisida ja sealt juba Aasiast lahkuda.

Ja mis veel silma j2i, et liiga palju saari ei paistnud Vietnami ranniku kandis olevat, v2hemalt kiirel esmapilgul. Yks mis silma j2i oli Nha Rang aka the Monkey Island. Veel miskit toredat?

ait2h

Kui vihmane on vihmaperiood? Kas on lootust ikka kuskilt paradiisi ka nautida, v6i on k6ik hall ja mudane? Kas vihmaperioodil on ka suured tsykloniohud jms? Ning kas vihmaperiood h6lmab sel ajal kogu seda ala? P6hjast l6unasse, Taist Vietnami?

Mis need hinnavahed v6iksid olla kohalike ja korralike busside vahel? Ja kui kaua n2iteks buss tais bangkokist p6hja piirini s6idab? Vabandan, et nii umbes kysin, aga ei ole veel kohanimedega tutvunud.

ait2h

http://www.wris.ee/est/sihtkohad/austraalia.p/finnairi-noortehinnad-uhe-suuna-lennuks-austraaliasse-voi-sealt-tagasi

Pidevalt sooduspakkumisi Austraaliasse ja sealt tagasi Wrisilt. Olen ka ise nende paketti sinnalennuks kasutanud. Good stuff

K6ige tavalisem marsuut on vast Tallinn Helsinki Singapur ja siis vastavalt linn Austraalias. Alati on v6imalus ka vahemaandumine Dubais v6i Hong Kongis vms saada.