Liis Roosvald

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur aitäh kõikidele vastajatele! :) Selleks korraks on küsitlus läbi. Tänan ka kommentaaride eest, küsimustikku muuta ma kahjuks ei saanud, olen lihtsalt veidi targem. (PS. joogatreening tuli sellest, et plaanis oli pakkuda rahu ja vaikust nautivatele klientidele pühapäeva hommikust joogat kui sellele on turgu. Vastustest selgus aga, et ega väga ei taheta joogat harrastada. Tripp - oma soovid oleksid sa võinud lisada "muu" alla ;))

Natuke tagasisidet ka. Kokku laekus 70 vastust ja vastanute seas domineerisid naised (44 naist, 36 meest). Peaaegu pooled vastanutest olid vanuses 41-50. Ka haridustasemelt domineeris kõrgharidus pea' poole võrra.

Positiivne on see, et 99% soovib Vormsit kas esmakordselt või juba mitmendat korda külastada ja nagu arvata oli, siis põhiliseks külastamise aastaajaks on suvi. Enamus vastanutest soovib saart omal käel ja jalgrattaga uudistada ning nautida rahu ja vaikust. Kõige rohkem soovitakse saart külastada perega ja sõpradega. Merevaate puhul jagunesid tulemused peaaegu võrdselt - 7% peab seda väga oluliseks, 41% pigem oluliseks ja 45% pigem ebaoluliseks. Enamus vastanutest soovib külastada ka kohalikku mahekohvikut. Üllatusena tuli see, et suur osa vastanuid soovib, et toas oleks isiklik tualett ja dušinurk. Samuti soovitakse võrkkiike terrassile ja vajalikke tarvikuid söögi tegemiseks. Lõpetuseks, keskkonnasõbralikult majandaval ettevõttel on rohkem turgu, sest külastajad just selle tavalise majutuse asemel valiksid.

Veelkord, aitäh kõigile, kes võtsid vaevaks küsitlus täita ja kommenteerida. Mina sain vastustest omad järeldused lõputöösse tehtud ja nüüd veel ees kaitsmine.

Suvi on puhkuste aeg, seega mõnusaid puhkusi teile ja külastage kindlasti ka Vormsit. :)