yksteist

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud. Hotelli saime, linna saame kah. Ostlemiskohtadega tundub seal linnas vaid kitsas käes olevat;)

Tere. Milaano on ilmselt üks alahinnatumaid Itaalia linnu tõepoolest. Kõik tahavad sealtkandist kohe lõuna poole sõita;) Aga kuulsusrikka ajalooga vanalinn, moepealinn ja spordifännide jaoks legendaarne jalkastaadion San Siro. Aga, mul tekkis siin arutelule lisaks kaks küsimus:

  1. Kui Bergamost õhtuse bussiga Milaanosse sõita, siis kas kellelgi on soovitusi majutusasutusele, võrdlemisi bussi lõpppeatuse lähedal. Et saaks sealt öösel kiirel majutuskohta?
  2. Milaano vaatamisväärsuste kohta on siin juba ohtralt räägitud. Aga kas on kogemusi ka mõistlike ostlemiskohtade kohta. Ma ei mõtle luksusbrändide esinduspoode kesklinnas, vaid pigem mingeid kaubanduskeskusi ja outlet laadseid asutusi?

Tervitus!

Oskab keegi nõu anda, et kas on mõtet soetada BARCELONA BUS TURÍSTIC kaart või pigem mingi tuleks ikka eelistada mõnda muud transpordikaarti?

Selle esimesega kaasnab mingi +200 soodustust, kas kellelgi on kogemusi, et mida see reaalsuses annab? Babal valikult mingisse kohta tasuta sissepääs või pigem igast kohast -5%. Tänud ette.

Tere. Oskate äkki soovitada, et kummale poole Estaciõ del Nordist võiks organiseerida Barcelona majutuse, kui sooviks oleks lastega nädala jagu aega veeta. Rannad, linnaekskursioonid, jne.

Randasid pidi seal üks jagu olema, aga millist soovitada julgete?

Tänud ette!

S.

Tere. Kas kellelgi on kogemusi, kuidas Raynairi lennuga saab õhtul Barcelonasse. Raynairi kodulehe järgi maandub see lennuk seal 23.10 õhtul.

Kuidas sealt sellisel hilisel kellaajal kõige mõistlikum Barcelonasse sõita oleks? Tänud ette!

Tänud kiirete vastuste eest. 100 eurot inimene oleme arvestanud ainult tagasilennu peale. Aga ilmselt on kaks teed. Kas ärgata veits varem või proovida AirBalticuga ühe lisalennuga.

Tere,

Loodetavasti on kellegi kogemusi või oskab lihtsalt soovitada,

Nimelt kavatsema lastega septembri lõpus Barcelonasse lennata, kuid mõistliku hinnaga Raynairga saaks tagasi Gironast ja väljumisega kell 06 hommikul.

Kuna nelja ja kahe aastasele oleks see ilmselgelt liig, siis oskab äkki keegi mingit natukene hilisemat tagasituleku lendu soovitada Soovituslikult Barcelona keskuse lennujaamadest ja eelarvega ca 100 eurot inimene.

Tänud ette! S.