LocoPoco

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

17 meeldimist
1 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tripp, see käib rohkem sinu kohta. Lapsik...

Punkel, ole nii hea ja võta kokku ennast.

Tuli meelde midagi kaitseväe ajast. Viimasel päeval, ennem kui meid reservi lasti, ütles kapten: "Kui tuleb tuleb sõdida ja Eestit kaitsta, siis olge kohal. Eesti on meie kodumaa. Kui teile riik ei meeldi, siis tehke seda kodumaa pärast. Minule ka riik ei meeldi."

Raiks, võibolla tunduvad minu kommentaarid tõesti veidi ülbed, kuid ega ma niisama neid ei loobi. Nii kuidas minule, nii mina ka teistele. Mõni ei loe isegi teemat korralikult läbi ja hakkab tootma kohe midagi täiesti segast kui ainult saaks ära panna jne. Ja siis tuleb keegi minule ütlema, et ma olen ülbe? Aga muidu asjalik kommentaar. Tänud!

Mul on hea meel, et said oma arvamuse välja öeldud. Rahul?

Nagu näha on imets isegi ennustamise käsile võtnud ja ma ei tea mis siit veel hakkab tulema, aga loodan, et imets ennustab.

Norsu, ma ei kövata siin, ma üritan sinusugustele selgeks teha, et te seda teemat ei roojaks. Hakkad mingit oma teemat looma siin just nagu kivipalluritel kombeks. Palun kasuta oma ajukest- see ajukene ei ole niisama sul peas. Omasugustega võid rääkida privaatselt. Sinu jura võtab liigset ruumi. Võta kokku ennast ja ürita olla kuidagi.

Flatu, ilmselt on sinu vaimne areng ka mingi aeg lihtalt seisma jäänud ja võimalik, et just siis kui sa alles aabitsat lugesid. Kordan siis uuesti: Palun siia mitte mingit jama postitada. Kui ei ole midagi teemakohast ja asjalikku öelda siis hoia endale oma väärastunud mõtted. Kivipallurid, palun tehke endale oma teema siin foorumis. Või veel parem, tehke seda kusagil mujal foorumis. Võite ka oma erakonna luua vms.

Aitäh! :)

Jah, Reisilemb, nõustun sinuga. Poleks tõesti oodanud nii negatiivset vastukaja siit foorumist, sest üldjuhul peaksid olema rohkem reisinud inimesed natuke laiema silmaringi ja avatuma mõtlemisega. Kahju...

Berliner, tänud asjaliku kommentaari eest. Olen nõus, et tuleb katsetada ja leida, mis minule sobib. Olen käinud Rootsis, kuid ainult kaks kuud viibisin seal. See oli kooliajast välispraktika. Kaks kuud on küll lühike aeg, kuid see jättis hea mulje. eriti muljetavaldav oli see, et suur osa ka vanemast põlvkonnast on võimelised inglise keeles suhtlema.

Moxy, jah nii on. Soomet ma näen pigem kui rahateenimiskohta, sest seal elada ei tahaks. Miks? Jään vastuse võlgu. See pole lihtsalt see. Austraalia varianti olen pikalt kaalunud, ning see tundub tõesti hea variandina. Working Holiday visaga on võimalik 2 kuni aastat seal veeta ning seal viibides saab farmitöödega ennast ära toita ja peaks ülegi jääma. Kuna see on suur manner, on avastamist palju. Igatahes saaks sealt hea reisikogemuse.

Leokran, olen sinuga täiesti nõus.

Punkel: Palun õhtul Jumalat ka, et sa siit ikka minema saaks ja kunagi tagasi ei tuleks. - See on küll kirss tordi tipus. Ma ei tea mida sa näidata tahad, et sa siin sõna võtad, aga mulje sinust on küll nüüd allapoole nulli(ok, see oli ennem juba nii). Tõsi igaühel on õigus oma arvamusele, aga sina oled see kes tuli minu arvamust kritiseerima ja mingit jama ajama.

Vopski räägid siin nüüd kõigi eest? Wannabe rahvasaadik. Kui sulle minu postitus ei meeldi siis ole omaette. Algatasin teema lootuses, et ehk keegi viitsib ja on nii tore ja räägib oma kogemsutest ning võibolla isegi soovitab mõnd head kohta. Aga sellised isikud nagu sina - mustate kogu teemat ja selle asemel, et midagi asjalikku öelda, ajate hoopis mingit jama mida mitte kellelegi vaja ei ole. Välja arvatud see viimane lause: Vahetada töökohta või alustada ise mingi äriga? Tõsi, see on hea mõte, sest võimalik et pärast seda kui olen ära proovinud selle, mis plaanis on, siis tulen ikkagi tagasi kodusmaale, kuid olen saanud kogemuste võrra rikkamaks. Kommentaator Punkeli kahjuks on see variant tõesti võimalik, sest ma ei tea ju mida tulevik toob. Jah, Punkel, ma tõesti ei tea mida tulevik toob, juhul kui sa arvad, et olen egoist, kes oskab tulevikku näha. Sorry, nii võimas ma nüüd ka ei ole. :)

Siberihunt, tänan väga asjaliku ja hea kommentaari eest. Parem kahetseda tehtut, kui seda, et miski jäi tegemata.- See on ka üks põhjusi miks minna, sest tean, et kahetseksin kui jätaksin selle tegemata.

Imets, sa ajad mind kellegagi segamini, sest ma ei ole maailma kuningas ja ei tea kõige paremini ega ka kõige õigemini. Ehk sellepärast ma selle teema algatasingi? Jõuab kohale? :) Oleksid võinud enda teksti ennem korralikult peas läbi mõelda. Kui teil on s*tt päev ja teil ei ole midagi asjalikku öelda, siis ärge roojake seda foorumit ja minge otsige mõni uudisteportaal ning jagage oma arvamusi seal kommenteerides.

Ootaksin siis soovitusi kõigilt kes on kogenud midagi sarnast, et siis siit Eestist läinud maailma avastama ja uut algust tegema. Erinevad riigid, põnevad kohad - nende plussid ja miinused.

Punkel võta ennast kokku nüüd. See, et sul s*tt päev oli ei tähenda, et sa pead oma viha nüüd siin välja valama. Sorry, aga kõlad nagu Kim jong un`i parem käsi, kes teda öösiti rahuldab. Sellised ei tohiks isegi eksisteerida mitte. Otsi endale ajamasin ja kao Jossi aega tagasi või mine otsi ise endale mingi hõim mida valitsema hakata, sest sind küll tsiviliseeritud ühiskonnale vaja ei ole. Päikest! :)

Kui kihk minna, siis tuleb seda teha. Parem kahetseda tehtut, kui seda, et miski jäi tegemata.

  • Paremini seda öelda ei saagi. Tänud!

urmoo Pean vabandama selle koha pealt, et ma ei lisanud ka muid põhjuseid miks ma välismaale tahan. Ehk siis väike uudishimu ka teiste riikide ja muidu reisimise suhtes, kuid see esimene põhjus on ka kindlasti suur motivaator siit ära minemiseks. Panin ka tähele, et sulle meeldib vinti üle keerata. Palun hoia need mähkmed endale.

Heaküll, ma ei ole üllatunud neid väheke negatiivse tooniga kommentaare nähes, sest keegi peab ju kuidagi kritiseerima ja ära panema, niisama oleks ju igav. :) Ma ei tea kas mind just emotsionaalse pagulase alla saaks liigitada, pigem tahaks leida midagi uut ja paremat. Ja päris harimatu ma ka ei ole. Seda riigi teemat ei sooviks ma pikemalt lahata, kuid seoses sellega tuli üks uudiste artikkel meelde, mis toob (vähemalt minule) õrna muige näole. See, mis Lukas ütles Eestist lahkujate kohta. Annan ka artikli.

http://www.ohtuleht.ee/591895/lukas-praegused-eestist-lahkujad-on-mugavus-ja-lodevuspagulased#.U_oC-gqWP4U.facebook