sandalett

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Endal oli kunagi sama küsimus.

Ihi Bupa ja World Nomadsi-ga oled ilmselt õigel teel. Need just ongi "avatud erinevatele ekstreemspordi jms tegevustele". Üsna seinast seina. WN loetleb üsna täpselt mida ja kuidas nad katavad. IB ütleb, et kuna nad katavad enamus tegevusi, siis nad loetlevad ainult seda, mis ei ole kaetud. Näiteks sukeldumise puhul katab WN kuni litsentsi sügavuseni, kuid IB ei sea piiranguid sügavuse ja litsentsi osas.

WN müüb Eesti elanikele kärbitud IB-t, mistõttu WNi tingimused on veidi keerulisemad. IB jutt on üsna sirge ja selge. Kuid WN on vähemalt 2x odavam. Mõlemad tulevad Taanist. Kui tahad maks mugavust ja kindlust siis võta IB.

Kindlasti loe tingimusi. Mõlemad on tuntud ettevõtted, mille puhul võid olla üsna kindel, et nad petmise peal väljas ei ole. Ehk kui püsid tingimuste raames, siis oledki kaetud.

DAN võrrledes IB-ga annab lisaks eelkõige otsimise ja päästmise katte. Ilma DANita pead oma kulul kaldale jõudma. Kuid DAN välistab igasugu katte, kui oled sihtkohas vastu oma riigi reisisoovitust.

Tänaval vaadates ei saa aru, et mingeid pingeid oleks. Ainuke, et politsei/sisevägi korraldavad teesulge. Sageli ja ootamatult. Turiste on eriti vähe. Tänavakaubitsejad on tagasi tömmanud, täitsa viisakad kohe. Mujal Egiptuses jätkuvalt lendavad kuulid ja plahvatavad pommid.