annely6

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh info eest, ma käisin ka ise lennujaama kodukal, kuid ei leidnud infot, kas pakihoid on check-in alal, ehk on keegi seda võimalust kasutanud?

Läheme jaanuari lõpus Helsingist Dubaisse ja sealt edasi kruiisilaevale. Reisi lõpus on laevalt check-out hommikul ja lend tagasi alles öösel, oleme praegu nõutud, kuhu pagas jätta, et saaks veel linnas ringi vaadata. Oskab keegi öelda, kas lennujaamas T1 terminalis on olemas pagasihoid?

Peatusime hotellis Doubletree By Hiltonis ja jäime väga rahule. Meil oli pakett hommikusöögiga ja õhtuti käisime väljas söömas. Tripid võtsime kohaliku reisibüroo kaudu vaatamata Tez Touri Veiko hirmutamisele, et me ei saa nende vene keelest aru. Soovitan siin kohal ka teistele huvilistele Drakun-Tours-BG, kiidiks oli väga tubli ukraina-kreeka juurtega õpetajanna Marina, kes rääkis väga head vene keelt. Toon ära ka mõned hinnad leevides: Nesebar 38.-, Balchik ja Kaliakra 30.-, sõit jõel-kivimets ja Bulgaaria küla koos lõunaga 58.-. Tez touri kaudu oleksid numbrid samad olnud, ainult eurodes. Ilusat päikselist puhkust Kuldsetel Liivadel!

Meie ka kahekesi 25.mail minemas Tartust, peatume Doubletree By Hiltoni hotellis. Kui kellelgi on huvi, võime lennujaama sõidu ühildada.