kalmer23A

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.Julgen jagada Jerevani kontakti, kellega tagasi Gruusiasse sõitsime, sõidab normaalselt/rahulikult(mis sealkandis oluline) ja ajab mõistlikku juttu. Lubasin kontakti panna foorumisse: Marlen Vardanyan, marlen.vardanyan@mail.ru, whatsup: +37499867371. Kui seal kandis abi vaja siis saab ühendust võtta. Öelge et Kalmer ja Sirje andsid kontakti, mäletab kindlasti:))

Tere. Kas on kogemusi,  kui rongiga minna Tbilisi-Yerevan, kas saab viisa osta kohapealt?Tänud!

hei. Me kevadel laenasime siit http://www.bike2malaga.com/en/

Oli vist Ricardo, kes meiega suhtles. He teenindus, rattad toodi lennujaama. Matkasime Marokosse ja tagasi. Soovitan! Meil olid rohkem klassikalised matkarattad aga sealt saad kindlasti ka sportlikuma isendi. Kingiks jäetud Vana Tallinn olevat hästi maitsenud, nagu meile hiljem öeldi:))

Edu. Kalmer

hei

liikusin Ikla - Eger ca. 3 nädalat tagasi. Marsruut: Ikla- Augustow - Lomza - Varssav - Kielce(seal oli hotell) aega kulus selle lõigu läbimiseks 13h ja 40 min. Alustasin Iklast kl. 07:00 Edasi järgmine hommik Kielce - Krakow(mööda ringteed)- Nowy Targ - Poprad jne. Aega koos söömiste, Poolas juustu ostmistega jne. ca.10h

NB! Tagasi tulles(24.07 lõuna paiku)oli Augustowis meeletu ummik just Varssavi suunal(e. lõunasse), parem oleks tõesti läbida seda lõiku nädalavahetusel. Marsruut tagasi oli Eger - Krakow - Katowice - Varssav - Byalistok-Augustow jne. Oli vist Czestochowa, kus seisin ummikus ca. 45 min - 1h(mingi silla ehitus vms.). Kõige tipuks oli Marijampole kandis 1 rida ajutiselt suletud ja autode järjekord vähemalt 3-4 km(usun, et ei liialda). Ise sõitsin linna sisse ja seda kaudu sain veidike ette poole, ootasin ca. 1h. Vastutulev autode rida oli vähemalt 5 km pikk.

Aga muidu head reisi:))

hei

mida rohkem sealt kandist neid uudiseid ja videolõike vaatan siis....jah, kahjuks jääb seekord vist ära:( Eks ma teen lõpliku otsuse enne minekut. Bosnia rahvale oleks kindlasti kasulikum, kui turistid neid jätkuvalt külastaksid. Tänud!

kui keegi on näiteks juunis minemas, siis oleks huvitav teada, kuidas reaalne olukord on ja kuidas see muutub. Võimalusel ootaks väga infot. Ise plaanin minna juuli alguses ja söita läbi BiHi, Horvaatia lõunatippu. Siin pakutakse ka mingit infot: http://bihamk.ba/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=2&Itemid=111