happymammy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Paar aastat tagasi läksime rongiga kesklinna, pileti ostsime lennujaamast, aga tsooni ja hinda enam ei mäleta. Kesklinnast saab juba metrooga kuhu vaja. Väga mugav oli. Ümberistumised võivad mõnes kohas olla veits keerulised (võrreldes Londoniga), kuid vaata tähelepanelikult suunavaid juhiseid ja küsi inimeste käest julgelt abi :) Piletimüüja teab, millist piletit vaja on - küsi julgelt, nad saavad aru ka inglise keelest. Peaasi, et tead, mis peatusesse on piletit vaja.

Lennujaama tagasi läksime hotelli transfeeriga ja kuna lennujaama minek jäi ummikute ajale, siis oli see vale valik. Jõudsime küll napi ajavaruga lennukile, kuid muretum ja mugavam oleks olnud ka lennujaama tagasi minna rongiga...

Tänud! Küsin veel, kui kaugel Ryanairi maabumiskohast asub Stanstedi lennujaamas too rongijaam? Ehksiis, kui kiiresti käsipagasiga reisides lennuki pealt rongijaama jõudab? Kas 10-15 minutiga jõuame või peaks arvestama pikema ajaga?

Tänud! Me saime numbri nii hotelli kodukalt, kui ka broneeringu kinnituselt, kuid need sel kujul ei toiminud. Lõpuks saime selgust, et Travelodge lehel olevatele numbritele tuleb Eestist helistades ette valida 0044 ja siis number ilma nullita. Ehksiis antud juhul 0044 8719 848484 ja ülejäänud numbrid sama loogikaga. Kui aga otse hotelli numbril soovid helistada, siis on peale kutsungit vaja veel nr 3 vajutada, et kõne ilma pika saatejututa otse hotelli suunduks - need numbrid, mis konkreetse hotelli juures on kuvatud.

Lootsime nelja magamiskohaga (kahene voodi + 2 välivoodit) peretuppa neljanda täiskasvanu lisaks majutada, kuid nad kategooriliselt keeldusid, viidates hotelliketti majutustingimustele, mis seda ei võimalda. kauplemisvõimalust polnud, isegi mitte täiendava tasu eest...

Tänud osavõtlikkuse eest!

Tänud! Liiguvad kesklinna küll, lihtsalt mind huvitab, kas on kuskil info, millised on vahepeatused - seda infot ei õnnestu leida.