KxxAxx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oi Reisilemb, kas tundsid ennast kuidagi puudutatuna? Kas ma olen üheski foorumi postituses maininud Sind, kui ettevõtte kaasosalist? Las minu arvamus olla minu arvamus. Ma ei kuuluta seda siin foorumis nagunii suure häälega!

Reisilemb, ma arvan, et Sina tead sellele küsimusele väga hästi vastust :D

Ma ei hakka küll avalikustama milline kasutaja ja kes täpselt on, aga teatud kasutaja siin on antud firma esindaja (nimetage teda kuidas tahate kas pettuse kaasosaliseks või juristiks või kuidas iganes). Hetkel on tagatisraha jagamise õigus (oma äranägemise järgi) Tarbijakaitseametil, kes on juba esitanud kõik nõuded kindlustusfirmale kui ka muudesse institutsioonidesse, et reisifirma manipulatsiooniga kaasa ei mindaks raha varem tagasi saamiseks.

Ahjaa... kui keegi jääb rahast ja reisist ilma, võtke minuga ühendust (saate postkasti kirjutada), sest kui ka ise ilma jään, siis kasutan ühe variandina ka tsiviilhagi esitamist. Aga mida rohkem "kannatanuid" enda nõu ja jõu selles osas kokku paneb, seda parem. Eks muidugi kuulen täpsemalt juba täna enda advokaadilt, kes asjaga on tegelenud ja mulle täna siis ülevaate annab asjast.

Meie reisi puhul jõuab kätte maagiline 5 päeva enne reisi algust homme. Seega olen homse täielikult täis toppinud oma tegevuste osas vaid antud looga tegelemisel. Homme esitan politseisse avalduse kriminaalmenetluse alustamiseks ning just poole tunni pärast lähen ja saan kokku ka enda juristiga.

Infoks veel nii palju, et kui täna helistasin 10x ning vastu ei võetud ja lõpuks kuidagi ühendust sain (kui olin saatnud smsi), siis võeti ühendust ja närviliselt päriti aru, et mida ma üldse tahan, et mul aega veel homseni. Fakt on see, et lubatud broneeringut (isegi vale broneeringu nr saadetud) ei ole tegelikult tehtud, rääkimata maksmisest ja piletite saamisest.

TV3 asjaga küll tegeleb juba, aga omades tutvusi ka Kanal2-s ning ETV-s, siis kavatsen selle asja ikka väga suure kella külge panna, kui peaksin jääma ilma rahadest või reisist. Kahju, et inimesed enda nime selliselt määrida soovivad. On ju sellel juhatuse liikmel veel ettevõtteid, kus ta juhatuse liikmete nimistus ilutseb. Laseb ju maine alla kõigil vastavatel ettevõtetel ning kui nimed jne on suure meedia külge pandud, siis see plekk jääb eluks ajaks :)

Lihtsalt infoks, et siin foorumis liiguvad ringi ja võtavad sõna ka reisiks kaugele reisifirma tegelased ning nende esindaja!

Õnneks oli mul kasutaja olemas, et ei pidanud uut hakkama tegema, kuigi siin kunagi midagi kommenteerinud pole. Võtan ka pisut sõna, kuna olen täpselt sama küna ees, et reis peaks juba järgmisel nädalal toimuma, aga endiselt ei ole saadetud pileteid. Broneeringu kinnitus on mingi suvaline reisiplaan kusagilt lennufirma lehelt, mida saab absoluutselt iga inimene ka ise googlest ja reisikompanii lehelt näha ja kopeerida. Kui julgesin küsida broneeringu numbrit, siis käratati, et pole mul õigus seda küsida ja pole neil kohustus seda väljastada. Suure kisa peale siiski lubati saata ja saadeti hoopis mingi kehtetu broneeringu number, mille kontrollimisel selgus, et pole isegi broneeringut tehtud (rahade maksmisest rääkimata). Kavatsen kõik meetmed kasutusele võtta, aga mina asja nii ei jäta. Küll karma karistab ükskord ise neid petiseid, aga mina teen omalt poolt kõik selle, milleks võimalused olemas (tarbijakaitsesse avaldus tehtud ning teen homme ka politseisse), kuigi neist kahest institutsioonist nagunii kasu ei ole. Samuti olen asja üle andnud enda juristile, kes ennast kurssi on viinud kogu olukorraga ning kindlasti tema nõu ja abiga midagi suudame koos välja mõelda.

Palun tulge liituge ka grupiga, kes seda veel teinud pole (ning kes on samamoodi tüssata saanud või kohe-kohe igahetk saamas): https://www.facebook.com/groups/178862015639255/?fref=ts