Longweekend

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
16 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui sul on valida Revolut või Transferwise  kaart, siis võta Revolut.  Vahepeal sai mõlemat kaarti võrdselt/paraleelselt  ekspluateeritud ja   ,Revolut võitis selgelt , ehk hoidis reisijal kõige rohkem raha kokku, ehk oli tasuta. Samuti meeldib mulle Revoluti äpp  ja turvasüsteem ,mis on nii lihtne ja geniaalne.  Transferwise kaardist ma loobusin, iga teenuse eest võetakse raha ja isegi iga raha pealepanemine  maksab 80senti(eesti kaardilt saatsin TW kaardile raha),   Revolutis on see jätkuvalt tasuta.

Lihtsalt soovitus: Koh Samui,Koh Nang Yuan, Ko Tao,Ko Pha Ngan, Ko Mae Ko ja selle ümber 60km raadiuses olevad saared. Ostke kosmeetika ja kõik vajalik Eestist kaasa.  Kõik on kallim ,pole müügis või pole poode.                                                                Koh Nang Yuan hetkel hinnad-pudel odavat veini 1200bht-40€, ,  burger 300bht-10€, ööbimine 6000bht/200€öö, jäätis magnum 120bht-4€ ,coca-fanta 50bht (2ööd kokku koos kõige+ jootrahaga 26000 bht) Ärge siin ööbige ,kõik on katki elamises ,lukk,dušš,wc,uks,kraan,aknad ,aga loodus on ilus ja plastikpudelid konfiskeeritakse ära saabudes.

Token556          Ja nii on , et Revolut jaTw reklaamib end kui tasuta kaardina(sula väljavõtmisel teatud summani) aga reaalsuses tuleb Tais iga välavõtu eest maksta 220bht -7-8€.  Sularaha on Tais parim!

To   E.T     Ja vaatasin järgi ,et minu ostetud kaart on dtak Happy Net sim kaart 30päevaks, milles on piiramata tai kõned ja piiramata internet.   Interneti kiirus on normaalne 6mb + ,et vaadata õhtul filme ja teha whatsappis-viberis kõnesid . Kõik toimib väga hästi.Hind oli vist 299 või 289bht-30päeva (ca-9€), siin ostsid kõik kohalikud kaardid ja pole mingit muret,)  Saab osta ka nädala või 2nädala kaardi. Kõik toimib ,isegi erinevatel väikesaartel.

Soovitan ka lennukit ,mis on kiirem-mugavam ,kui kombineerides ümberistuda ,puhkuse aega kaotada ja higistada.

Kahjuks ei vasta tõele,et Transferwise või Revolut kaardiga saad tasuta sularaha automaadist võtta(See sõltub automaadist ja teenusepakkujast) Täna kontrollisin  erinevaid kohti ja maksin iga väljavõetud korra eest teenustasu 220Bht. (Kurss 1€= ca32bht)  Soovitan sularaha võtta, kaardiga maksta alati ei saa või tihtilugu mingi probeem. Valuutavahetuse kohti on piisavalt.

Soovitan Taisse reisijatel osta lennujaamast sim kaart. 30päeva kaart,ca 10eur (alla 300 bht)  kohalikud kõned ja internet piiramatu. On ka 7päeva , 10p ja 15p kaarte olemas.

Autoreis Norra siis ja hetkel kahekesi, koos kasutajaga: Miks-mitte ,  16- 29 juuli. Veel on 2 vaba kohta !Kui kellelgi on vinget Norra sõidukaarti , 10 -12 päevale, koos ägedate kohtade ja vaatamisväärsustega , siis ole hea ja jaga infot . Ettetänades,)

Mõni nädal tagasi oli kohapeal ka väga pilvine.Võib-olla asi on veebruaris,mine tea?

Tunnen kaasa,eks asju ikka juhtub aga kui teil kindel aadress,siis saab kiirpostiga saata ,iseasi kas Kuuba on kulleri riikide seas.Andke info oma Eesti tuttavatele edasi DHL ,UPS jpm.

Randades on telgid lubatud ja vetsud ja dušid samuti olemas. Ainult praegune aeg veebruaris,on kõige niiskem ja palavam, 31-34 ºC Mõtekam on moodustada 4-sed pundid ,rentida korter või place ja võtta kambapeale väike auto. 30-40eur/päev on terve oma elamine ja auto 21eur=60eur/päev jagada 4-ga= 15eur inimese kohta päev. 5-sed ja suuremad pundid ei toimi nii hästi.Hetkel lennud edasi-tagasi alla 500 ja ärge unustage valgele inimesele päiksekaitset SPF 50 ;)

Kõige universaalsem reisikott on pehme seljakott 70L ,millega olen igal pool lennanud,(olen paljusid kohvreid ja kotte proovinud). Pikkus on 65cm ja ta ei mahu ametlikult ühegi lennufirma käsipagasisse,kuid kui turvaväravast läbi lähen,siis võtan osad asjad kotist välja ja riputan enda külge. Pärast seda on kott õiges mõõdus ja kõnnin lennukisse.(mahub ilusti ära ülemisse lennukappi,kuna on pehme).Maale jõudes võtan ta selga,mis on samuti väga mugav .

https://www.skyscanner.net/news/cabin-luggage-guide-hand-baggage-sizes-and-weight-restrictions

Olen seal kohe. Tahan seal delfiinidega koos ujuda ja sukelduda.

Kas keegi hetkel Ateenas ei kola? Hea oleks mõned joogid kohalikus bulevardis teha.Olen Akropolis,vsrsti lahkun.