Annts

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

@ katakaz "Vueling lendab ka Barcelonasse otse Tallinnast"

Jah, lendab küll, aga mitte kogu aeg. Sel aastal näiteks alates 1.juunist.

Minu jaoks on miinuseks ka hind ja lennuajad. Vueling ei lase osta ühe otsa piletit pagasita ja teist pagasiga ehk siis kui tahad kasvõi ühel otsal pagasit, pead maksma mõlema otsa pagasi eest. Lennuajad on minu jaoks ebamugavad: väljalend Tallinnast 06:00 (mõelge, mis kell peab lennujaamas juba olema) ja tagasi jõuab Tallinnasse 04:40... Maitse asi, aga mina eelistan öösel magada ja rännata valgel ajal.

Ryanairi hind koos ühe ööga hotellis ja ühe otsa pagasiga on ikkagi 100 eurot odavam. Kui muud varianti poleks, siis ma loomulikult lepiksin ka Vuelingiga.

Kas teemaalgataja ja teised murelikud kontrollisid, millega nad ennast pangas autoriseerisid? Koodikaartidel ju limiit peal (200€), seega kui piletid kallimad, siis tõepoolest ei saa koodikaardiga makset kinnitada. Ise olen alati firma krediitkaardiga maksnud ja nagu ütlesin, probleemivabalt. Täpseid ostukordi ei oska öelda, aga kindlasti 10+.

Olen viimsase 2a jooksul ostnud korduvalt sellest portaalist pileteid Skandinaaviasse (Põhja-Norra, Taani, Rootsi). Mingeid probleeme pole kohanud, nende väljastatavad arved täiesti raamatupidamiskõlblikud.

Reisilemb, mina ei saa aru, kuidas saab ärajäänud reis olla positiivne lahendus :)

Ma võin nõustuda väitega, et sinu juhtumi lõpplahendus oli rahalises mõttes positiivne, st sa ei saanud küll loodetud reisi, kuid rahast ka ilma ei jäänud, aga ma ei saa kuidagi nõustuda sinu väitega, et kogu sinu kogemus Reisiks OÜga on konkreetse juhtumi taustal positiivne. Reisist ilmajäämine on ju igal juhul negatiivne, olgu siis põhjuseks mis iganes.

Fakt on, et sinu esialgset reisi polnud tegelikult olemaski ja edasilükkamine märtsi oli firmale parim lahendus üldse. See, et sa raha tagasi said, liigitub ka ilmselt sama skeemi alla: esimesed kiired saavad reisi/raha, viimased aga mitte...

Palun tee nüüd ülejäänud trip.ee kasutajatele teene ja ära kirjuta siia enam romaanilaadseid postitusi.

2014 kevad-suve plaani järgi väljus bussiliin nr 607 Girona lennujaamast nii 23:00, 23:30 kui ka 00:30 ning järgmine 05:00 (link: http://www.sagales.com/pubdocs/4303_girona-fornells-de-la-selva-aeroport-costa-brava-(estiu)-2014-10-23--(607).pdf)

Ise lähen ka 20.04.2015 Ryanairi lennuga, mis maandub 23:10 ja loodan bussiga Gironasse saada. Kui ei saa, siis takso peaks maksma ca 20-25€ (bussipilet 2,50 :) ). Girona pidavat väga ilus linn olema, öösel linnamüüril ronimine olevat lausa kohustuslik :) Sealt edasi Barcasse, ilmselt rongiga (pilet ca 7€). Rendiautot ei soovita keegi, kuna Barcas on parkimisega tõeliselt kehvasti (tühistasin autorendi bronni, kui seda teada sain).

Lennupiletid TLN-Girona_TLN 130€, ostsin oktoobris. Praegu näitab samade lendude hinnaks 170€.