trip-krainetrip-ukraine-dark

White

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin mõned aastad tagasi ja toimis süsteem, et linna sissesõidul on sildikestega tädid-onud tee ääres ja pakuvad ise kodumajutust või nii kui linnas auto korra seisma jätad, on kohe keegi kõrval, kes pakub majutust. Eks see natuke riskivärk on, aga minul läks tookord väga õnneks, sain väga korraliku majutuse ja hinda sai ka tingitud.

Hinna ja asukoha poolest soovitan Runway Inn Miami´t. Väga head ja odavat sealt ei saa. Mina kasutasin seda lihtsalt magamiseks, sest üks lend jõudis hilja õhtul ja järgmine lend läks hommikul edasi, selle lühikese aja kannatab olla küll :) Nad pakuvad ka tasuta transfeeri lennujaamast hotelli ja tagasi, mis oli suureks plussiks. Öö 2le maksis u. 30 dollarit.

Käisin mõlemas Outletis septembris, eestlaste jaoks on seal allahindlus kogu aeg, hinnad on täishinnagagi odavad :) Sel hetkel mingeid megaallahindlusi ei olnud, aga u. 40% vähemalt oli iga pool soodus. Sawgrassis on u. 350 poodi, Orlando Premiumis u. 160, selle põhjal võib otsustada, kumb valida ja kui suur ostlemise soov on.

Külastasime Evergladsi septembris, läksime kohale juba hommikul, rahvast oli max. 10 inimest. Iga mõne tunni järel väljub hõljuk, mis viib soo peale lõbusõidule ja kraavi äärtes on samal ajal võimalik näha alligaatoreid, hiidkilpkonni ujumas ja puude peal imeilusaid iguaane. Hõljuki sõit kestis u. 30 minutit. Peale seda saab seal territooriumil veel ringi vaadata, erinevates puurides on erivanuses alligaatorid ja puure on seal väga palju. Peale selle korraldatakse seal ka usside ja alligaatorite show´sid. Need toimuvad siis ka iga kindla aja tagant, u. 2-3 korda päevas. Alligaatori show on väga vinge, saab katsuda pisikesi beebialligaatoreid ja onu räägib muidu toredat juttu. Usside showd ei näinud, see algas hiljem ja me ei jäänud ootama. Kõik need asjad on seal ühe hinnaga, ostad kassast pileti ja siis ise vaatad, mis teha tahad. Maksimaalselt kulub seal aega pool päeva, kui tahad sõita hõljukiga, vaadata alligaatoreid ja külastada mõlemat showd. Kodulehelt tasub kindlasti enne showde ajakava üle vaadata.

Soovitan võtta pakkumine Iizist, siin on näha kõik teenusepakkujad ja saad ise valida endale sobiva hinnatasemega kindlustuse. https://www.iizi.ee/reisikindlustus-iizi

Oktoobri alguses kannatab veel nt. Türki minna, ilmad siis veel ilusad. Kui plaanid paketireisiga minna, siis ei tasu seda pikalt ette osta, omast kogemusest tean, et hinnavahe on kuu aega ette ostes ja pool aastat ette ostes olematu. Lennupiletitega olukord pigem vastupidi.