solchicos

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei, ei jaani veel ei pea ja korki pole ka täiesti avanud. Seda alkoholi punkti tegelikult ei peaks arvestama. Lollus. Aga eks ju unistus võisk olla kariibidel Hemingway stiilis kokteili rüübata.

Rahaga on ka muidugi nii, et eks see number sai siin emotsiooni toel kirja pandud ja tõenäoliselt tuleb miskit naisterahvale ka ikka jätta. Või peask teda äkki kaasa meelitama mine tea kas kariibi rütmid löövad kired ülese aga kauaks iseküsimus. Piisavalt olen muidugi egoist, et pole juba asju pakkinud ja inimesel elada lasknud aga oma tunnetega on raske ratsionaalselt võidelda.

Viimane uitmõte mis tekkis kinnisvara seisukohast on muidugi see, et ega lollus oleks ikka siit piltide järgi valida ja kohe osta. Maksaks praeguse elukaaslase piisukese veel pangale ära, ehk laseb kui saba jalgevahel tagasi peaksin tulema mõneks ööks diivanile. Ise võiks ju esialgu üürida ja kui miskit meeldiva asukoha leiab koguma hakata.

Äitähh Veigo. Eks peab googli abi ka küsima, aga ennekõike laisk nagu inimene on tahaks, et keegi esimesed kohad välja filtreeriks. Köök jah on tähtis. See idamaade värk mulle ei meeldi.

Jupstykk tänud aktiivse kaasamõtlemise eest ka sulle. Ei taibanud kohe neid sõnumeid lugeda. Ma vist liiguks pigem üksi. Oma 7 aastat kariibidel vms stiilis proovi võiks teha. Sellessuhtes paned küll täiega täppi, et moment on ka vastav ja ei tea, kas üldse julguse minna leian. Võibolla jään siia edasi manduma. Tööga on ju ka tegelikult nii, et tegema peab palju ja hetkel peab kohtumisi ka vahel pidama oma peas võin ju plaani pidada, et saaks täielikult üle interneti teha ja võibolla see isegi alguses töötab aga kunagi ei tea kauaks.

Teen pisikese kokkuvõtte võibolla kelelgil teisel kes lugema satub läheb mõte jooksma:

Siin privaatsõnumites on Egiptust pakutud. Ei koti sorri. Tuneesiasse võibolla läheks tagasi veel. Ilusad tüdrukud. Jutujärgi siis Egiptuses u 10k euro eest võimalik miski elamist saada. Hispaaniat. Mõistlik äkki. Kui ei meeldi saab vast tagasi tulla, aga jah kui pole kuskile tulla...
Võibolla portugali. Ükshetk oli mul tuttav kes pärit Asoreselt? ja elas Saksamaal niipalju, kui kodukohast rääkis tundus täitsa külastatav.

Mis Bulgaariast arvate. Rumeenia vist ei lähe loosi. Koos eelmainitud Asorese musta mehega oli üks seltsiline Rumeeniast kes ka oma 20 aastat juba Saksamaal elanud. Ütles, et kui kodukohta külastas ja vanematele küll läks ning kingituseks poest kalli kohvimasina ostis siis juba taksojuht pani koos sellega minema.

Oh segane on see värk. Käisin täna jalutasin vanalinnas ja vaatasin, et ma vist ainuke, kes omadega plindris. Kõikidel nagu elu paistab sujutvat, ei tea mis elamis õpetuse õpikut lugema peaks.

Vot see alanya tundub nagu rusikas silmaauku. ainult hinges tõmbab kuidagipidi sinna mehhiko lahe kanti.

Enne jäi vist lisamata, et mereääres peaks see koht kindlasti olema.

Abielu mees ma ei ole. Kui tuleb uus armastus siis ta tuleb, aga enne peaks ennast töömullist välja rebima ja väikese restardi tegema. Oleks tervem kaaslane ka siis.