cleelu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen mitmeid kordi broneerinud bookingu kaudu. Korra on olnud juhus, kus mõned päevad peale broneerimist saatis broneeritud majutusasutus mulle maili, kus teatas eksitavast hinnast ning kirjutas, et õige hind on suurem kui see, millega broneerisin. Teatasin sellest siis bookingusse, nemad peaksid ju mind aitama. Sealt sain vastuse, et pean saama sama hinnaga, millega broneerisin ning nad lubasid ka ise majutusasutusega ühendust võtta. Lõpptulemus oli mis - jõudsin majutusasutusse (kaasas olid väikesed lapsed) ja kui poleks kohapeal maksnud kõrgemat hinda - poleks ka seal ööbida saanud. Paraku ei olnud ka kuskile mujale enam minna ja Bookingust ei olnud siis küll mingit abi enam. See lugu juhtus Itaalias.

Turule pole jõudnud, Arkadia keskuses mitmeid kordi käinud. Parkimismaja autodele kuni 2,1m. Keskuses palju erinevaid kauplusi (sh. Carrefour) ja kiirsöögi kohad, täpsemat kaupluste nimekirja näed: www.arkadia.com.pl

Meil perekindlustus aastaks tehtud abikaasal aga tekkis selline teemaväline küsimus: kas 2-nädalane autoreis Poola-Austria-Saksamaa oleks mõtekas registreerida Välisministeeriumi lehel? Mainin, et meie pere reisib igal aastal ja pole veel kordagi registreerinud aga ..... kuidas enamus teeb? :)

Meie ei ole autoga reisides küll pagasikindlustust teinud, ei näe pointi sellel. Meditsiiniabi kindlustust läks eelmisel aastal vaja küll, lapsega oli vaja erakorralisse minna. Seal piisas euroopa ravikindlustuskaardi ja id-kaardi näitamisest - midagi ei pidanud kohapeal maksma. Kui koju olime jõudnud, hakkasid arved tulema nii erakorralises käidud visiidi eest kui ka kiirabi transpordi eest ja Haigekassa ei maksnud neist kumbagi kinni. Reisikindlustusena meditsiiniabi kindlustuse puhul oli vaja paberit, kus kirjas diagnoos, miks erakorralist abi vajasime ja kui selle paberi saime - hüvitati ka arvete summad meile. Seega juhuks kui kellelgi erakorraliselt reisil meditsiiniabi vaja läheb, siis kindlasti on vaja saada ka diagnoosiga paber!

Meil 04.07. hommikul 5 ajal start Tallinnast planeeritud ja sihtpunkt Varssav, jälgin ka teemat. Kuna lapsed (2-aastane ja 5-aastane) ka kaasas, siis ilmselt vahepeatusi ikka tuleb aga loodan kella 22 paiku Varssavis olla.

Meie oleme 2 korda käinud Lõuna-Saksamaal sellises kohas: http://www.berchtesgadener-land.com/en/home/ Seal nii võrratu loodus kui ka natuke ajalugu ja ilmselt sõidame 3 nädala pärast sealt jälle läbi :)

Tänan linkide eest! Mina lugesin küll autoapteegi sisu sealt välja ja vaja kehtivuskuupäev ka üle vaadata :) Igaljuhul jõudsin laste ohutusvestid ära osta ja ka varupirnide komplekti, et ikka oleks kõige vastu kindlustatud :)

Aitäh hea soovituse eest, proovisin ka aga tekkis üks küsimus, kuidas te olete tõestanud aadressi? Tingimustest loen välja, et vajalik ametlik aadressi tõestus isikutunnistusel. Meie id-kaart tõestab, et eestlane, kas sellest tõesti piisab? Aitäh juba teadjamatele ette!