riparia

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere. Kogemus 4 tärni hotelliga, õhtusöögi sees jooke ei olnud. Ei taha ära hirmutada ja võib-olla meil hotelliga ei vedanud, aga üleüldiselt kogu toit oli maitsetu ja kohutav. Lõpuks käisime lihtsalt koguaeg väljas söömas, et midagi süüa saaks.

Sain ilusti kontakti Online help kaudu. Vahetati tasuta ära Mr->Ms kuigi klienditeenindaja väitis ka, et nende jaoks polegi vahet tiitlil.

hea söögikoht üsna Termini lähedal: La Famiglia Via Gaeta, 66 00185 Roma Itaalia

Makarska ja Dubrovniku kant on kahtlemata ilus, kuid jätsime selle teadlikult järgmiseks tripiks. Ei saa nõustuda eelmise kommentaariga, et õige Dalmaatsia on Splitist lõunapool. Rannikujoon on pikk ja Kvarneri loodus on teismoodi ilus, eks ilu on vaataja silmades.

Veider, et vaidled, samas ise ei ole allpool Spliti käinud. Ma ei ole väitnudki, et ülemise osa loodus ei ole ilus. Väitsin, et õige Dalmaatsia, mille pärast turistid enamasti Horvaatias käivad, algab Splitist allapoole. See on juba ülivõrdes ilus. Öömaja koha pealt. Oleme korra käinud ilma eelbroneeringuta ja oleme otsinud öömaja pimeduseni. Oli väga närvesööv. Lõpuks võtsime kasutusele tagavaraks igaks juhuks pakitud telgi ja läksime kämpasse. Eelbroneeringuga käies panin maja kinni märtsis, et minna augustis. Saime merevaatega maja.

Nimetatud Pula amphiteater on huvitav kindlasti, ühest päevast piisas Pulas. Sibenikus olen käinud, sealne katedraal ja selle ümbrus on ilus, samuti ühest päevast piisas. Ööbisime tookord eramus Sibeniku lähedal külakeses mere ääres, kus rand oli sealsamas. Kui allapoole sõita ei plaani, siis jääb teie planeeritud sihtkohtade lähedale ka Krk saar. Samuti avastamist väärt. Samuti Cres saar on sealkandis.

Olen Horvaatias mitu korda käinud ja ranniku ülevalt alla läbi sõitnud. Minu arvates, kes Splitis ja allpool käinud ei ole, see õiget Dalmaatsiat, mille pärast sinna sõidetakse, näinud ei ole. Mulle endale meeldib kõige rohkem Spliti ja Dubrovniku vahele jääv Makarska, mis on kahjuks enamike turistide lemmikpaik. Samas võite allapoole planeerida järgmisel korral. Lihtsalt läbi rallida rannikut pole ka mõtet, käänulistel teedel kulub kohutavalt palju aega ja rallimine üles-alla ei ole puhkus.

Kuna olete kaks naisterahvast, siis soovitaks piirkonna suhtes olla natuke valiv ehk esimene arrondissementside ring 1-8 jõe ääres. Mina ei julgeks ei üksi ega sõbrannaga ööbida Gare du Nord lähedal (10 arr.), kus tänavad on musti mehi paksult täis. Võib-olla kardan asjata, aga minul oli sealkandis kõhe, kui mind vahtisid puntide kaupa liikuvad mustad välkuvate silmadega mehed.

Kui sa seda veel teinud ei ole, siis pane googlisse paris by arrondissements ja saad üldpildi ette.

Arvestades, et te taksoga ilmselt ei liigu, siis kui lend tagasi on kell 7 hommikul või varem, siis vaataks ööbimise RER B liini lähedale. Kui lend tagasi on päevasel ajal, siis on aega tagasi seigelda ja RER B lähedus ei ole oluline.

Ööbimist broneerides hotelli, vaata ka, kas sisse saad 24h. Odavamates hotellides ei pruugi administraator olla 24h tööl. Meie ei osanud seda hinnata algselt ja see tähendas, et pidime iga öö kell 1 hotellis olema enne ukse lukustamist ja ärasõidul maksime adminnionule 10 euri, et ta meid kell 5 välja oleks nõus laksma, et lennukile jõuda, sest tema tööaeg algas kell punkt kell 6.