Clansman

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

... p.s. aga KUI sul peaks olema kuri plaan sinna minna ja jääda, siis NEVER EVER ära lase oma viisat lõhki. mis iganes nipuga mine välja hangi uus või siis pikenda kui sees oled. põhjus on lihtne .... kui lõhki lased, siis sa ei saa f...ing NEVER sinna riiki tagasi enam. Isegi mitte siis, kui sul on seal 3 last ja surev ema, vanaema, isa, tädi .... kõik samal ajal + naabri koer keda sa toitsid. Mul on tutvus ringkonnas 2 sellist juhtumit. Ja elabki mees siin ja ex kaasa TEMA lastega seal.

... nii on nagu alar räägib. Kõige tähtsam on et ära vassi seal midagi, kui küsimusi keegi hakkab pikemalt esitama. Teiseks kindlasti mingi sularaha võiks sul olla ette näidata. See et sa ütled endal olevat Apple-i aktsiaid ja konto peal mingi 100K ei veena kedagi. Nad võivad seda küsida täitsa vabalt ette nädiata (sulli siis). Phm oleneb kõik sellest, kas antud ametnik on regulaarse seksuaaleluga antud hetkel või mitte :DDD. Mida tuimema näoga seisad seda parem. Ja lõppeks ega asi nii hull ka pole. Sul peab olema plaan, mida sa oskad soravalt neile esitada .... rest is history.

Kõigepealt tuleb sul mööda saada immigratsiooni ametnikust on vana tõde, et viisa nö olemasolu ei taga sulle sinna riiki sisse saamist veel....... see selleks ... just breaking some balls here ..... Grand Canyon, Texas, Route 66, Las Vegas ...kultuuri navalom :PPP

Alaska on muidugi ooper omaette, kui loodus meeldib siis super!

Offi kohta ei oska öelda aga mulle meeldib endale ka Schladming ntx.

... pure pleasure.... järgmine kord mine 17m haagisega sinna + mingi 30 tonni ka ))))

... nostalgia hetk ... pühkisin just tolmu ..... nüüd jälle ilusad läikivad.

.. jah olin seal 2010 ja sama teema. Lisan veel niipalju, et igasugu islami vaenuliku träniga tasub olla ettevaatlik (nagu ikka seal kandis) aga mind üllatas tõsiasi, et nad võivad su arvuti ranitsast välja võtta ja sinna kaabli taha panna, et näha ntx kas sul pornot seal on vms . See on nagu kontrollitud fakt, et sellist asja on tehtud. Samuti ei töödanud seal ntx Skype. Kui taksojuhid peaks hakkama mingeid ulme summasid küsima sõidu eest, siis ähvarda politsei kutsuda .. meil toimis igatahes.

... teemaksudest veel niipalju, et phm tuleb pärast postiga koju kui vinjetti ei osta.

Kuna jutt käis autoreisist, siis rekkajuhina soovitan ka läbi põigata tee nr.13 Vinjest Fresviki peale ))) .... saad hea serpentiini sõidu kogemuse. asub nimetet asi Gol-i ja Bergeni kandi peal (noh mitte päris aga planeet on õige :PP), sealne platoo sobib hetkel ka kergemaks suusatamiseks .. tulin sealt just eile oma 40-ne tonniga. Muidu ühtin kõige eespool nimetatuga. Ühtlasi saad ka läbida igava ja unise Laerdali 24 km tunneli, mille lõunapoolses otsas asub hetkel mingit sorti viikingi küla tegevus (vbl juba läbi), kohe Shelli bensuka taga you cant miss it. Ja ära siis unusta seal ka ühtlasi üles vaadata, kus teisel pool "künka" otsast tuleb lahe "dušš" alla. Phm tuleb sul võtta mingi 2kuud, et asjast asja saaks. ma sõidan juba 2 aastat ainult seal ja iga kord midagi uut.

Valge mees/naine on igas "soojas" kohas eelkõige ATM (rahaautomaat), seega puhtas reisi "folkloori" mõttes pole vahet, kus sind "armastatakse" või mitte. Ise pakun välja Hollandi Antillid ja eelkõige Curacao. Aruba on über kallis koht lollidele turistidele ja Bonair natuke rohkem rural värk. Samuti ei ole antillid atlandi orkaanide teel seega katused jäävad peale, küll aga võib seal sajada vägagi mõnusalt. Samas hinnaklass on talutav ehk siis hea. Kindlasti leiaks seal ka eneseväljenduse võimalust äriliselt. Igasugu moslemi riigid unusta kohe ära, esiteks oled sa liiga vaene, et seal sind "armastama" hakataks, sul on umbes 100mlj veel minna, teiseks moslem ei pea teist usku millekski, ta võib olla külalislahke jne aga niikui selja keerad ja tal on valida lööb ta sulle noia selga paraku. Veri on paksem, kui vesi! Aga kui sa tahad tõsist rambot või robinsoni panna ja külm ei hirmuta, siis mine Alaskale, osta omale tükk ja ela seal koos karude ja korilusega ).