kristiina0107

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil on kaasas kaks last ja ühe tooli, tegelikult küll istumisaluse, juba võtame ise kaasa. Teisele lapsele on vaja suurt tooli, meil on endal neid kaks, aga kaaluvad nad nii palju, et kaasavõtmine on paras peavalu. Käru tuleb niiehknaa veel kaasa. Suurema lapse tooli kaasavõtmine poleks probleem, aga 3aastase oma peab ikka korralik olema ja need kaaluvad palju.

Seal Autoeurope'is ei ole midagi alla 280 euro, kui arvestada kokku kõik kohustuslikud asjad: lisajuht, tool, välismaale minek. Portorozist 20 km ida või lääne poole minnes tuleb kohe korra eest 30 eurot maksta! Minu meelest on see röövimine. See odav hind on vaid esialgsel pilgul odav, kui hakkad vaatama, mida see sisaldab või ei sisalda, siis saad aru, et kõikide peidetud kulude kaudu tuleb veel samapalju otsa!

Olen varem Autoeurope'ist autot võtnud ja tean, et neile meeldib ka veel paar kuud tagantjärele krediitkaardilt mingeid lisatasusid maha kammida. Ebameeldiv kogemus ühesõnaga. Kunagi aga rentisin Sloveenias auto mingilt täielikult noname-firmalt, kelle teenindus oli väga paindlik ja mõnus ning hind odav. Kui teaks, mis firma see oli, küll oleks hea :) Seepärast küsingi siit, ehk keegi kohalik teab mõnd väiksemat firmat, Avistest, Sixtidest ja Hertzidest lihtsalt alla 300 ei saagi.

Aga tänan selle kindlustuse vihje eest, sellest on abi!