Avu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Virvatuluke, ma sain ka emaili, olen läbi lugenud, kuid ei ole allakirjutanud. Mulle ei meeldi see lause " AS-il Inbank on õigus vastu võtta ülalnimetatud nõuete täitmiseks makstavaid rahasummasid" Ideaalis oleks vaja üht juuraharidusega inimest, kes ütleks, mis oleks õige ja loeks läbi misiganes volitused / dokumendid meile ette söödetakse. Et ei astuks suuremasse ämbrisse kui juba oleme.

1967 kas oled kutse saanud ?

Tere, Palun saatke voucher (attachmenti / lisana), lihtsalt numbritega kutset ei saada: kirsikesevastu@gmail.com

Infoks kõigile neile, kes ei ole grupikutset saanud - ma ei ole kontrollinud alates neljapäeva pealelõunast seda postkasti. Tegelen täna või hiljemalt homme, hetkel puudub võimalus. Ülejäänutele kes on varasemalt saatnud, kuid pole kutset saanud, saatke palun email uuesti ja lisage juurde oma FB konto link.

Kui tagasi tuled, siis ma tahan detaile :)

Olen siiamaani kõigile kutsed saatnud, kes on oma reisi tõendanud - juhul kui kutset ikkagi ei ole, siis ole kallis, saada email uuesti. Aitäh.

Grupp on loodud. Voucherid saab saata: kirsikesevastu@gmail.com Saadan siis grupikutse.

Ma sain eile TKA käest emaili, kuhu oli lisatud 5 attachmenti (mis Cherry on pidanud Klientidele saatma). Ma ei jõudnud kaugemale, kui see lõik, kus TKA väidab, et "kehtiva õiguse kohaselt vastutab pakettreisilepingu täitmise eest tegelik reisikorraldaja ja seda sõltumata sellest, kas Cherry Media OÜ on reisitasud edasi kandnud või mitte" Ehk et Cherry on omaltpoolt kõik õigesti teinud. Peaks neilt nõu küsima, kuidas nad on sellised lepingud suutnud kokkuleppida, kus vahendaja pistab raha oma taskusse ja reisikorraldaja peab Kliendi ees lepingut täitma hoolimata sellest, kas ta oma raha kätte saab või ei.... Mida %6&!#%¤ ?! Igatahes ma teen grupi FB'sse ära. Alustuseks on mul vaja vähemalt ühte inimest, keda loomise protsessi kaasata, ehk et kellel võimalik, saatke mulle oma voucher email peale (annan pm'is) .

Kui kulud jube suureks ei lähe, siis olen mina ka käpp. Sellise sigaduse vastu tuleb võidelda. Võib-olla saab teha näoraamatusse kinnise grupi? Kui siin seda teha ei saa ?

Uskumatu. Ma siiamaani jälgisin kõrvalt ja olin optimistlikum, arvates, et TKA uurib asja ja lõpuks võtab reaalselt midagi ette, aga eelpool toodud kirja pole mina saanud ja tore lugu küll, nüüd pesevad oma käed üldse puhtaks... Milleks meile siis veel TKA, kui nad lillegi ei liiguta! See asi tuleks suure kella külge panna. Mitte lasta hääbuda.

Meie käisime Ryanairiga läbi Londoni, Stansted'i Gran Canarial. Sain koos majutusega Londonis odavamalt, kui otselennuga.

25kraadi sooja vahemere ääres on raske leida, nendel kuudel, kui uskuda ilma keskmisi.

Meie käisime novembris Gran Canarial (max oli 27kraadi (1päev), muidu jäi ikkagi 21-24kanti), ise panin reisi kokku ja see hind tuligi inimese kohta ca 500 EUR. Aga meie hotellis oli bungalow stiilis majad, mis tähendab, et süüa tegime ja ostsime ise.

Olen käinud septembris Maltal. See on koht kuhu hing tagasi ihkab ja mida tahaks ka lapsele näidata. Neil on ka Popeye Village, kus Robin Williams samanimelise filmi filmis. Sinna tahaks ka väga väga väga minna.

Muudest kohtadest võibolla Kreeka-Küpros?

Mallorca on ka variant, aga seal on mõned hotellid limiteeritud ainult täiskasvanutele.

Need on kohad kus olen ise käinud, enim meeldis Malta. Inimesed olid sõbralikud, ükskõik kuhu Sa ei läinud. Gran Canarial said sõimata, kui midagi vaatama jäid ja ära ei ostnud olid kohe häälepaelad valla.

Huvitav. Mina sain Inbank'ist kinnituse, et minu järelmaksuleping on tühistatud. Ei tea, kas peaks hakkama muretsema või mille järgi nad seda võtavad, et kellel peatavad, kellel tühistavad?! Sissemakse raha olen Cherry'le kirjutanud, et soovin tagasi saada, aga kas peaksin kuhugi mujale veel avalduse tegema ? #Krdisegadus

Mille alusel WOW Travel nii väidab: "9.9. juunil edastas Wow Travel GmbH Tarbijakaitseametile vastuse, milles teavitab, et ei pea end vastutavaks reisikorraldajaks, keeldub tunnistamast broneeringukinnituste väljastamist ning kahtleb Wow Travel GmbH ja Cherry Media OÜ vahel sõlmitud lepingu kehtivuses, keeldudes pakettreisilepingute täitmisest ning reisitasude tagastamisest."

Miks mul siis on broneeringu kinnitus postkastis (no-reply@wowtravel.de)? "Käesolevas kinnituses ja pakettreisilepingus on VASTUTAVAKS reisikorraldajaks WOW Travel GmbH (registri kood....)"

Väga pahatahtlik suhtumine.

Mina sain eile järelmaksu lepingu lõpetatud (sissemakseraha tagasimakset pean jääma ootama) ja täna hommikul tuli email, nii Cherry kui ka Tarbijakaitse pöördumisega.

Mina tahaks ka järelmaksu lepingust loobuda ja sissemakse raha tagasi saada. Miks mulle sellist varianti pakutud ei ole?

Minu meelest on häid nõuandeid antud siin rohkem kui küll. Rahusteid ei ole vaja, varu lihtsalt aega, siis läheb kõik hästi. Mõnusat lendu ja kena reisi !