diaxx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Juhul kui üksi minna berliini , siis kus leida odavat majutust , mis oleks omaette toaga .Millised hostellid või hotellid oleksid bussi väljumiskoha lähedal.Kas inglise keelega saab metroos,bussijaamas,linnaliini bussides hakkama. Mis keelt bussijuhid räägivad nii eestis kui ka leedus ümberistumise puhul. Millist ühistransporti oleks soovitatav kasutada, metroo,buss, tramm ja kuidas,kus osta pileteid.

Vajalik oleks erinevate reisipakkujate tingimused läbi lugeda ja neid võrrelda ja võrrelda ka hindasid.Näiteks oli Bergerreisidel tingimus , et vaja on teha reisitõrke kindlustus, mida paljud teised firmad ei nõua.Selline kindlustus aga vabastab Bergerreisid ise vastutusest kui midagi juhtub ja hüvitise saamine suunatakse kindlustusele.

Varem pakkusid Aurinko ja Novatours ühel ajal India Goa reisisid aga kui nüüd järku mõlemad ei paku mitte midagi , siis tulevikus ei tohiks olla probleem täituvusega kui vähemalt üks nendest firmadest pakuks reisisid edasi . Reis kanaaridele võis olla isegi palju kallim kui reis Indiasse, sest Goa on üks odavamaid paikasid maailmas.

Ei saagi täpselt aru mida kes norra all mõeldakse , kas kitsast riba rannuku lähedal või kõrgplatood , kus on klimaatilised tingimused täiesti teised .Elamistingimused just luksuslikud ei ole , puust majad jne

Millisesse lennujaama lennuk lendab Istambulis ja kuidas seal transpordiga on olukord , ehk kuidas pääseb edasi.

Ei saa aru kuidas keegi suudab teisi hädapätatakateks nimetada ilma , et ta teaks nendest midagi. Igal inimesel on omad tugevad ja nõrgad valdkonnad.Nõu antakse selles foorumis sageli , aga mitte alati ja arvamusi võib ka avaldada , sest vastasel juhul poleks foorumil mõtet.

Võrrelge ka hinna ja kvaliteedi suhet,Berger reisid tunduvad vahel nagu odavamad aga see on saavutatud millegi arvel ja selleks võib olla kvaliteet

küsimus on ka hinnas....india , tai või egipus