tothetrip

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

3 meeldimist
8 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

päike 12-l on vist seevastu mehi jalaga segada..Aga mis puutub Egiptusesse, siis sinna ma ei läheks siis ka kui mulle peale makstaks ja ei soovita ka teistele, sest olen seal kandis töötanud ja tean sealset elu-olu.

Rand on Faros kehvakene ja linnast suht kaugel, sama lugu on ka Lissaboniga.

Tere!Kogemusi  mul reisimiseks on.Olen abivalmis, hea huumorimeelega.Kas Te äkki sooviks minuga ühinada reisile Aligantesse 12-23 juuni. Olen sealkandis tõõtanud ja räägin ka veidi Hispaania keelt.Toivo

No tore..Aga ärge Egiptusesse küll minge. see ei ole kuigi turvaline, samas on ümbrus hotellikompleksidest väljaspool must.Olen seda ise kogenud ja tean mida ma räägin.

Tere!Olen 60 aastane sportlik, hea huumorimeelega  mees.Mul juba võetud reis Küprosele, kuupäevadega 1-8 nov, aga pole kahjuks reisikaaslast.Seega kui huvi pakub, võta palun ühendust!

Tere!Hea mõte, talvituksin ka hea meelega Hispaanias.Parim koht oleks Gran Canaria, kus on soe ka jaaanuaris- veebruaris.Terveks kuuks detsembris minna hetkel ei saa, sest käin tõõl, aga jaanuaris-veebruaris saaksin küll.Tunnen saart üsna hästi ja üldse Hispaaniat.Ka räägin veidi hispaania keelt.Usun , et võiksin olla mõnus ja abivalmis reisikaaslane.

Hei! Ka mina eelistan Hispaaniat.Olen seal töötanud ja räägin ka veidi hispaania keelt.Põhimõtteliselt see ajavahemik sobiks.

Tere! Enda teada võiks ma olla mõnus ja abivalmis reisisell, 62a sportlik meremees, kes on varem üsna palju reisinud.Ka minul on suur janu päikese järele..Mis kuupäevadel kavatsete reisida ja kas Teil on reisdetailid paika pandud(Ma mõtlen lennupiletid, elamine) Toivo

Tere!Ka mina ei soovitaks eriti Egiptust, sest see ei ole safety.Võid enam-vähem ohutult oma kuurordi piirkonnas olla, aga mujale minnna ei soovitaks..Olen ise Egiptuses töötanud ja sealset elu näinud.Kreisi värk.Mina isiklikult ei läheks Egiptusesse puhkama ka mitte siis, kui mulle peale makstaks, aga eks igaühe oma otsustada on, kuhu ta reisima läheb..