Trikutriku

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

77 meeldimist
0 postitust
197 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küpros tundub kõige parem mõte. Hetkel 19 kraadi sooja.

Eestikeelse vikipeedia stiilinäide teise LAV-i sees oleva riigi  Muso oa Lesotho kohta.

Lesotho on merepiirita riik Lõuna-Aafrikas Draakonimägede lõunaosas. See on enklaavina ümbritsetud Lõuna-Aafrika Vabariigi territooriumist. Pindalalt on natuke üle 30 000 km² ja seal elab napilt üle kahe miljoni inimese. Lesotho pealinn on Maseru, mis on ühtlasi ka suurim linn. Wikipedia

PealinnMaseru

Valimiskood: +266

Lai kahene voodiLetsie III

Tippdomeen: .ls

Valuuta: Lesotho loti

MannerAafrika

e Swatini. Eestikeelne Svaasimaa on ju iidamast aadamast selle maakillu nimi olnud.

Miks mitte Spitzbergen või hoopis Teravmäed?

Kuidas saab Türgis suve rohkem kui Kreetal? Kreeta ju tunduvalt lõunapool.

Google teab sinu liikumistest kõik. Kui muidugi liigud ilma mobiili või nutikellata siis natuke vähem kui kõik.

Võimalik on kontrollida kus sa pangakaartiga maksid ( kellel ikka on 14 päeva sularaha kodus).

Ventspils on paras peatuspaik üheks päevaks enne Palangat.

Teekond pikeneb küll 100 kilomeetrit aga linn on seda väärt.

Edasi-tagasi sõidu korral teemaksud 150, laevapiletid 2 inimest ja auto 300 ( koer lisaks), bensiin 600.

Kui eelmine aasta elasid Egiptuses näiteks Steigenberger Alcazaris ( 2+ 2 last 7 päeva 3600€) siis võib isegi uskuda, et odavam kui kuu Küprosel. Tavahotellis elades sellist võitu siiski loota pole kui just ise rendipinnal toitu ei valmista.

Oleneb mis lennuväljal maandute Irákleio või Chaniá.Esimest korda Kreetal olles võiks ju ära vaadata Knossose lossi. 3400 aastat vanad varemed ja legendid labürindist, Minotaurosest, Ariadne lõngast, Daidalosest ja Ikarosest. Asub see üsna pealinna lähedal.Oktoobri keskel on Kreetal rannapuhkus tavaline, vesi veel väga soe.  Kuue  päeva jooksul on kindlasti ka head rannailma. Nädalaseks reisiks soovitaks samuti läänepoolset osa saarest.

Miks peaks omama 10000 mAh akupanka? Kolm päeva ilma elektrita asukohas!Tavainimese mure on, et enne õhtut saab mobiil tühjaks. Reisil olles vaja kasutada kaarti või vaadata ühistranspordi aegu. Selleks piisab umbes välgumihkli suurusest 2000-3000 akupangast. Öösel hotellis laed nii mobiili kui akupanga ju uuesti täis.

Rhodos on üks turistikaimaid saari Santorini ja Mykonose järel. Soovitaks samuti valida midagi muud. Ise pakuks Evia ( Euboea ) saart, piisavalt suur ( 2,6 korda Rhodosest suurem) ja sinna pääseb ka üle sildade, ei pea praamiga sõitma.

http://www.tensireisid.ee/Istanbul_tulpide_oitseajalKõik on ju ette-taha ära korraldatud, üks vaba päev on Konstandinoopoliga omapäid tutvumiseks.

ARN-kas see on kuidagi seotus rootsi templirüütlitega? Arn Magnusson ?

Võiks ju teha samm korraga. Poola on pindalalt Eestist seitse korda suurem, nädalaga tervet riiki pole mõtet läbi uhada. Valida näiteks loode Poola, Gdansk, Sopot, Szczecin. Ainuüksi Läänemerd on oma 500 km.Järgmisel korral  siis kaugemale,Tsehhi-Austria või Slovakkia-Ungari .Tripis on Poola põhjaosa kohta piisavalt infot, minnes näiteks Hundikoobas. 

  1. Matkaradu on piisavalt, Google Mapsis märgitud roheliseks. Olümpose (1952 meetrit) tipus on Inglise sõjaväe radarijaam, 1900 meetrini saab rahulikult matkata. Olemas ka autoparkla neile kes matkata ei soovi.

ftc-le.Eks seda vaidlust on siin foorumis mitu korda vaieldud aga antud olukorras kolm alla 6 aastast last. Vaevalt, et neil on huvi veebruaris matkaradadel käia, merre veebruaris  ei pääse, ka basseinid on külmad.Egiptuses või Eilatis on ikka huvitavam.

Teema oli: kuhu minna 5 ja 7 aastasega veebruari koolivaheajal. Välja jõudsime pakkumisele, et Maltal on palju kasiinosid.Jätad siis 5 ja 7 aastase üksinda hotellituppa magama ja lähed ööseks lõõgastuma.

Terve seltskond sai ka Tallinnas restoranis salmonella, nii ei saa üldse kodust välja minna.

Mis on siis see kvaliteet mis 5 ja 7  aastasele Kanaaridel parem on kui Egiptuses? Sellises vanuses lapsi ei huvita loodusvaated, matkarajad, pikad autosõidud mööda saart, kirikud ja kloostrid.Nemad tahavad veeparki+basseini. Egiptuse 5* hotellidel on see hinna sees, Kanaaridel nõuab ka üks päev korralikku väljaminekut.Ainuke eelis Kanaaridel võrreldesw Egiptusega on väiksem võimalus saada kõhuviirust.Egiptuses on aga korallid ja värvilised kalad, mida saavad ka sellises vanuses lapsed juba maskiga vaadata.

Kuna  teema algataja ei täpsustanud kuhu ta Egiptuses läheb siis pakun parimat mis riigis on: Aqua Park Cairo Crazy Water.

Ikka  Hispaania põhjarannikule: Bilbao, Oviedo, Vigo, Burgos ja loomulikult Santiago de Compostela.Lloret de Mar asub muidugi Hispaania lõunarannikul.

On veel soodsaid pileteid Riia - Paphos 13-20. oktoober. Küprosel sellel ajal vesi veel 25 kraadi ja õhk samasse kanti. Koolivaheaja nädalal on hinnad hoopis teisest klassist.

Käia Kreekas ja süüa Pizza and Pasta + Mehhiko toit, see on tõeline reis!