raidome

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

mis te sellest meilist välja loete? küsisin jetairwaysist endale pileteid ja vastati järgnevalt: Dear Sir/Madam,

Thank you for your email and contacting Jet Airways.

With regard to your mail, please be advised as the journey has been utilised we are unable to issue you a eticket copy with your travel details.

We can however issue you a travel certificate where details like - your travel, fare, etc is mentioned. The same can be used for official purposes.

In order to issue the same we request you to kindly visit the homepage of our website under the dropdown titled 'Product and Services' there is an option 'Travel certificate' where you can request for the Invoice for your travel. Kindly, note a nominal fee of Rs 210/- is applicable per ticket.

Trust the above is in line with the information you were looking for. If you need any further information, kindly mail us and we will be delighted to be of service to you.

Thanking you, Yours sincerely.

Kas kellelgi on nüüdseks airtickets24 kaudu piletite ostnutel ka mingeid probleeme esinenud? Endal minek märtsi keskel ja peaks hakkama nüüd viisa asju ajama, varem ei julgenud kuna mõnel esines probleeme. Tahtsin veel küsida, et kas piisab sellest nö. e-piletist mille airtickets24 meili peale saatis, kus on ainult e-piletite numbrid ja check-in reference koodid. Või peaks saama ikka rohkem pileti moodi pileti:D Huvitav on ka see, et airtickets24 saadetud e-piletite numbrid lõpevad meil numbritega 20 ja 22, aga kui vaadata lufthansa lehelt bookingu detaile siis näitab et e-piletite lõpunumbrid on 21 ja 23. Kas peabki nii olema?

tõstaks teemat...äkki keegi ikka oskab jagada oma kogemusi gatwicki kohta.